Świetna postawa Młodzików Starszych w Lidze

Kolejne bardzo dobre spotkania rozegrali nasi Młodzicy. W tej kolejce nasi zawodnicy z rocznika 2011 i 2010 zmierzyli się między sobą. Natomiast nasza „trójka” w domowej potyczce wygrała ze Starem Starachowice.

Świętokrzyska  I Liga Młodzika Starszego

KKP Korona II 0–3 KKP Korona I 2010

Bramki: Chłopek, Kaczmarczyk as. Fornalczyk , Szymczuch as. Frankowicz

KKP Korona I: Bartusiak Kaczmarczyk Fornalczyk Frankowicz Grychowski  Ostrowski  Piekoszewski Płaza Wojdalski Nowak  Szymczuch  Chochulski  Sikora  Chłopek

KKP Korona II: Kukla, Mikina, Dzigman, Czekaj, Domagała, Grad, Gębski, Wira, Dudek, Kowalewski, Kózka

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: W meczu z młodszymi kolegami z KKP  Korona  bardzo  szybko obejmujemy prowadzenie,  już w 7 minucie po przejęciu piłki  w środkowym sektorze boiska Jakub Chłopek znajduje się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i pewnie go pokonuje. Następne  minuty to zdecydowana przewaga naszego zespołu, fenomenalnym rajdem popisuję się Fornalczyk i wykłada piłkę na przedpole do Kaczmarczyka który pewnym strzałem pokonuje bramkarza. W drugiej połowie meczu dobrze funkcjonowaliśmy w pressingu średnim i dokładamy kolejną bramkę. Brawo drużyna!

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Mimo porażki jesteśmy zadowoleni z postawy chłopców w tym spotkaniu. W starciu ze starszymi kolegami wykazaliśmy się dużą kulturą gry i przemyślanymi działaniami. Niestety w wymiarze fizycznym ustępowaliśmy rywalom przez co każdy nasz błąd skutkował ich kontrami. Dziękujemy chłopcom za zaangażowanie w tym meczu.

KKP Korona III 3:0 Star Starachowice

Bramki: Mrozik as. Pokrzepa, Łach as. Nawara, Walo as. Syncerz

Skład: Dawid Janik, Matczak, Łach, Lisowski, Mrozik, Gonciarz, Kasperek, Nawara, Pokrzepa, Daleszak, Kułak, Sobótka, Kasprzyk, Syska, Syncerz, Smolarczyk, Walo.

Trenerzy Paweł Mech i Tomasz Detka: Mecz ze Starem Starachowice  był cały czas pod naszą  kontrolą. Od pierwszej minuty osiągnęliśmy przewagę na boisku, co skutkowało strzeloną bramką już w 7 minucie meczu po bardzo dobrym dośrodkowaniu Pokrzepy kapitalnie szczupakiem bramkę zdobywa Mrozik. Długo utrzymywaliśmy się przy piłce na połowie przeciwnika i przenosiliśmy ciężar gry na wolne przestrzenie co skutkowało kolejnymi sytuacjami pod bramką przeciwnika.  W drugiej połowie utrzymaliśmy jakość naszej gry,  czego efektem było pewne zwycięstwo.

Facebook