ŚWIETNA GRA MŁODZIKÓW STARSZYCH

Bardzo dobra gra obu naszych drużyn skutkuje kolejnymi zwycięstwami. Wiele zdobytych bramek zasługuje na pochwałę, ale trzeba docenić także grę „na zero” z tyłu. Brawo!

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

Juventa Starachowice 0-3 KKP Korona

Bramki: Zawistowski, Krakowiak, Żyła

Asysty: Krakowiak, Zawistowski

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Mikołaj Pełka: Mecz z Juventą Starachowice, które w ostatnim sezonie wygrały ligę Młodzika był dobry w naszym wykonaniu. Pierwsza połowa pod znakiem przyzwyczajania się do trudnych warunków meczowych, nierówne boisko powodowało to, że nasza gra nie była tak płynna jakbyśmy chcieli. Stworzyliśmy kilka sytuacji bramkowych jednak pod bramką przeciwnika brakowało zimnej krwi. Druga połowa zdecydowanie pod nasze dyktando, ciągłe ataki i zdecydowanie bardziej płynna i pewna gra dała nam trzy bramki i zasłużone zwycięstwo z wymagającym przeciwnikiem.

KKP Korona II 8-0 Orlęta Kielce

Bramki: MALINOWSKI x2, KWIATKOWSKI x2, PLECH x1, KOBIERSKI x2, BRACHA x1

Trenerzy Cezary Jesiołowski i Paweł Żmuda: Nadal udaje nam się podtrzymać dobrą passę spotkań ze zdobyczami punktowymi, tym razem dopisujemy 3 punkty do tabeli dzięki wysokiemu zwycięstwu w tą sobotę. Osiem strzelonych bramek jest efektem skutecznej gry ofensywnej całej naszej drużyny. Jestem zadowolony z postępu jaki osiągamy w rozwoju taktyki gry obronnej oraz finalizacji akcji w ataku. Oby tak dalej. Brawo Drużyna!

Facebook