Startuje Centralna Liga Juniorów!

Po trzymiesięcznej przerwie wracamy do rozgrywek w Centralnych Ligach Juniorów. Obie nasze drużyny do rundy rewanżowej przygotowywały się na obozie w Kamieniu, gdzie trenerzy byli bardzo zadowoleni z przygotowań. Co mają do powiedzenia przed startem szkoleniowcy swoich drużyn? Zapraszamy do krótkiej lektury.

KKP Korona: Jakie nastroje w drużynie panują przed pierwszym meczem?

Trener Michał Stachura (Junior Młodszy):  Jesteśmy optymistycznie nastawieni do zbliżających się rozgrywek. Wiemy już jakie wymagania niesie za sobą rywalizacja na tym poziomie i jesteśmy na nie  optymalnie przygotowani. 

Trener Maciej Kwiatkowski (Trampkarz Starszy): Z niecierpliwością czekamy na pierwszy mecz i całe rozgrywki. Jesteśmy w dobrej myśli. Widać po chłopakach, że są głodni gry w rozgrywkach ligowych i nie mogą się ich doczekać. Mecze ligowe w Centralnej Lidze Juniorów zawsze są wisienką na torcie i możliwością zweryfikowania swoich umiejętności na tle mocnych rywali.

KKP Korona: Jesteście zadowoleni z przygotowań do nadchodzącej rundy?

Trener Michał Stachura (Junior Młodszy): Uważam, że bardzo dobrze przepracowaliśmy ten okres. Zarówno zawodnicy jak i my trenerzy widzimy sporą poprawę pod kątem poszczególnych działań które, mamy nadzieje zaowocują dobrą postawą w nadchodzących spotkaniach. Jedyne co nas martwi to kilka kontuzji odniesionych przez ten czas jednak mamy nadzieję, że za niedługo poszczególni zawodnicy wrócą do pełnej sprawności.

Trener Maciej Kwiatkowski (Trampkarz Starszy): Jestem bardzo zadowolony z pracy jaką chłopcy wykonali na obozie zimowym, jednak niestety nie wszyscy zawodnicy byli na zgrupowaniu i widać to na treningach, że mają spore zaległości w przygotowaniach. Dlatego z ręką na sercu mogę powiedzieć, że nie do końca jestem z tego powodu zadowolony a na nadrobienie zaległości treningowych potrzebują trochę czasu. Dlatego drużyna jako całość może nie funkcjonować tak jakbym sobie tego życzył.

KKP Korona: Czego wam życzyć w najbliższych spotkaniach i w całym sezonie?

Trener Michał Stachura (Junior Młodszy): Przede wszystkim jak najlepszej postawy w rundzie wiosennej, żeby każde spotkanie było dla nas okazją do nauki i rozwoju poszczególnych zawodników. Poza tym mamy  nadzieje, że będą omijać nas wszelkiego rodzaju urazy i choroby które nie pomogły nam w rundzie jesiennej. Przyda się także trochę szczęścia jednak jak wiadomo szczęściu trzeba pomóc co mamy zamiar zrobić w nadchodzących rozgrywkach.

Trener Maciej Kwiatkowski (Trampkarz Starszy): Przede wszystkim, aby chłopcy z każdym meczem robili krok do przodu, poprawiali jakiś element gry i go doskonalili. Abyśmy grali zawsze z pełnym zaangażowaniem i najważniejsze aby chłopcy byli zdrowi i omijały ich kontuzje. Aby każdy z nas zarówno sztab szkoleniowy jak i zawodnicy mieli przeświadczenie, że zrobili wszystko co mogli aby jak najlepiej się zaprocentować. A z końcem każdego meczu aby towarzyszyła nam radość i uśmiech na twarzach.

Facebook