SREBRNE MEDALE W TURNIEJU SAR CUP (ROCZNIK 2011 GR. BRĄZOWA)

W miniony weekend podopieczni trenera Michała Kulika wzięli udział w turnieju SAR CUP, z którego przywieźli srebrne medale. W zmaganiach wzięło udział 10 drużyn: Sportowa Akademia Rozwoju, KS Smyków, Lechia Strawczyn, Wicher Miedziana Góra, Góral Górno, Star Starachowice, Wierna Małogoszcz, Klonówka Masłów, FC Łączna.

Oprócz turnieju zawodnicy z gr. brązowej rozegrali także gry kontrolne z drużynami Moravii Morawica i DAPu Kielce.

Turniej SAR CUP

Skład KKP Korona: Żesławski Oliwier, Wicha Maciej, Baran Mikołaj, Kozera Tomasz, Długosz Antoni, Cisak Marcin, Szustak Oskar, Józefik Adam, Ocetek Kacper, Plech Jan, Szymoniak Dawid.

Trener Michał Kulik i Bartosz Lewandowski: W 1 meczu turnieju rywalizowaliśmy z drużyną Staru Starachowice( póżniejszym zwycięzcą turnieju) . Chłopcy podeszli do meczu trochę bojaźliwie, nie do końca skupieni na założeniach. Mecz ostatecznie przegrywamy 1:0. Następny mecz z Klonówką Masłów to już zupełnie inna gra chłopców, spore zaangażowanie od samego początku, dużo odważniejsza gra chłopców, wygrywane pojedynki przekładają się na o wiele bardziej składne akcje i zdobyte bramki. Kolejny mecz na turnieju rozgrywamy z drużyną z Miedzianej Góry, tamtejszym Wichrem. Pojedynek bardzo wyrównany, kończymy remisem 0:0. W ostatnim meczu w grupie wygrywamy z drużyną Lechii Strawczyn, co przekłada się na taką samą ilość punktów jak i bilans bramkowy jak w przypadku drużyny Wichra . O awansie do półfinału zdecydowały karne, w których świetnie broni nasz bramkarz Marcin oraz koncentracja przy wykonywanych karnych Tomka i Antka. Ogromna radość chłopców oraz nadchodzący półfinał to wszystko przełożyło się na świetną grę chłopców i wygrany pojedynek półfinałowy w ostatnich minutach z drużyną z Górna. W finale mierzymy się z drużyną Staru Starachowice z która mierzyliśmy się w 1 naszym meczu tego turnieju. Na mecz finałowy wychodzimy na boisko rozkojarzeni co skutkuje szybką utratą bramek. Ostatecznie przegrywamy finał z mocną drużyną ze Starachowic, ale z turnieju chłopcy wracają z uśmiechem i zadowoleniem ze zdobytego 2 miejsca ! Dodatkowo nasz zawodnik Dawid Szymoniak został wybrany jako najlepszy zawodnik turnieju. Ogromne gratulacje dla chłopców za zaangażowanie na turnieju. Dziękujemy również rodzicom, którzy wspierali chłopaków przez cały turniej. Super organizacja turnieju i liczymy na kolejne edycje tego turnieju.

Mecze Kontrolne

KKP Korona – DAP Kielce

KKP Korona Kielce: Żesławski Oliwier, Wicha Maciej, Odomirski Marcel, Baran Mikołaj, Kozera Tomasz, Długosz Antoni, Cisak Marcin, Stefańczyk Igor, Zbróg Olaf, Szustak Oskar, Józefik Adam, Cielibała Filip, Prędotka Konstantinos, Odomirski Marcel, Ocetek Kacper, Plech Jan.

Trener Michał Kulik i Bartosz Lewandowski: W środę chłopcy rozegrali mecz kontrolny z DAP Kielce. Mecz odbył się na ul. Wschodniej na krytym obiekcie w systemie 7×7. Chłopcy do meczu podeszli trochę ospale, lecz z każdą następną minutą czuli się na boisku coraz pewniej, co skutkowało coraz lepszą grą naszej drużyny. W 1 połowie spotkania nasza drużyna zdominowała chłopców z DAP-u ; wygrane pojedynki 1×1, składne akcje oraz sporo zdobytych bramek z naszej strony. W drugiej połowie pojawiło się rozkojarzenie ze strony chłopców, więcej popełnianych błędów na boisku przełożyło się na kilka straconych goli. Po meczu przeanalizowaliśmy wraz z chłopcami sytuacje boiskowe oraz popełniane błędy by w następnych spotkaniach błędów na boisku było coraz mniej oraz być skoncentrowanym przez cały pojedynek.

KKP Korona – Moravia Morawica

Skład KKP Korona: Żesławski Oliwier, Wicha Maciej, Odomirski Marcel, Baran Mikołaj, Kozera Tomasz, Długosz Antoni, Cisak Marcin, Stefańczyk Igor, Zbróg Olaf, Szustak Oskar, Józefik Adam, Prędotka Konstantinos, Odomirski Marcel, Ocetek Kacper, Plech Jan.

Trener Michał Kulik i Bartosz Lewandowski: W minioną sobotę udaliśmy się do Bilczy na mecz z drużyną Moravii Morawica. Do spotkania przystępujemy w nowym dla chłopców systemie gry 9×9. Do meczu podeszliśmy ze sporą koncentracją oraz zaangażowaniem. Chłopcy w 1 połowie spełniali większość przedmeczowych założeń, to wszystko zaowocowało na boisku kilkoma strzelonymi bramkami. Chłopcy w odpowiedni sposób rozpoczynali grę od bramki oraz tworzyli wiele ciekawych i składnych akcji. Z racji, że na przerwę schodziliśmy w dobrych humorach z przewagą kilku goli, w drugiej połowie wkradło się rozkojarzenie i brak koncentracji jak w poprzednim meczu z DAP-em . Musimy uczulić chłopców by przez cały pojedynek byli skoncentrowani i skupieni w 100 %.

Facebook