SPARINGOWO Z ŁKSEM I ORLĘTAMI (ROCZNIK 2011)

Grupa złota i srebrna zaprezentowała się z bardzo dobrej strony w miniony weekend. Podopieczni Michała Kostuchy i Michała Stachury zmierzyli się z drużynami z ŁKS Łódź i Orlętami Kielce.

KKP Korona 7–3 ŁKS Łódź

Bramki: Grad x3, Kruk, Dudek, Zajęcki, Kuziel

KKP Korona: Kukla, Latała, Dudek, Gębski, Domagała, Grad, Majcherczyk, Paluch, Zajęcki, Nowacki, Kruk, Kuziel, Czekaj, Gil, Mikina, Wira, Kózka

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Zwycięstwem zakończyła się nasza gra kontrolna z drużyną ŁKS Łódź. Jesteśmy zadowoleni z postawy naszych zawodników i jakości gry jaką prezentowali w tym spotkaniu. Szczególnie cieszy nas aspekt związany ze zmianą centrum gry, który zdecydowanie poprawiliśmy w porównaniu do wcześniejszych pojedynków. Chłopcom należą się ogromne brawa za kolejny bardzo dobry występ.

KKP Korona 9–1 Orlęta Kielce

Bramki: Piróg x4, Dzierżak x2, Szymoniak, Kułaga, Iwan

KKP Korona: Półtorak, Sobczyński, Branewicz, Orłowicz, Szymoniak, Barański, Wielgo, Kułaga, Widłak, Kowalski, Gawlik, Iwan, Detka, Straszewski,  Dzierżak, Piróg

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Zdecydowane zwycięstwo naszej drużyny. Chłopcy zaprezentowali się z dobrej strony i dominowali nad przeciwnikiem przez całe spotkanie. Cieszy nas poprawa tempa gry i szybkość działań podejmowanych na boisku na co zwracaliśmy uwagę w ostatnim czasie. Gratulujemy naszemu zespołowi zwycięstwa.

Facebook