Sparingowe mecze Trampkarzy i Młodzików Starszych

Klasa sportowa SP 22 wraz z chłopcami z rocznika 2008 miała okazję zmierzyć się z silnym zespołem SMSu Rzeszów. Natomiast podopieczni Pawła Mecha i Patryka Bednarskiego w miniony weekend rozegrali sparing z  drużyną z Tarnowa. Pojedynek odbył się w formule 9×9 a także 11×11.

Asysty: Bojek 2, Gołacki, Ocios

Skład: Domagała, Moczulis, Krakowiak, Gołacki, Piotrowski, Żyła, Kwiatek, Bojek, Sadłocha, Błaszczyk, Kwiatkowski, Kubicki, Jugo, Kowalczyk, Krupa, Ocios, Michalski, Krzemiński, Kasperkiewicz, Bracha, Ksel, Sikorski, Malinowski, zawodnik testowany

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Początek spotkania z rocznikiem 2008 był dobry w naszym wykonaniu, mieliśmy inicjatywę i rywal miał duże problemy z rozegraniem piłki. W dalszej części meczu niefrasobliwość w grze obronnej i zbyt mała agresja w odbiorze spowodowała, że w łatwy sposób traciliśmy bramki. Druga połowa troszkę lepsza w naszym wykonaniu, strzelamy dwie bramki i mamy szanse na kolejne. W drugim meczu z młodszym rocznikiem, pierwsza połowa mimo szybko straconej bramki była z naszej strony dynamiczna i skuteczna pod bramką przeciwnika. Za to w drugiej połowie było dużo chaosu w naszej grze i rywal zbyt łatwo dochodził do sytuacji bramkowych.

Gr. złota 2010

KKP Korona 5:2 Tarnovia Tarnów

Bramki: Chłopek as. Chochulski, Chochulski as. Chłopek, Chłopek as. Wojdalski, Łach as. Grychowski, Chochulski as. Janik

KKP Korona 2:1 Tarnovia Tarnów

Bramki: Nowak as. Janik, Janik as. Piekoszewski

Skład: Łużniak Nowak Wojdalski Płaza Bartusiak Piekoszewski Grychowski Chłopek Chochulski Sikora Matczak Lisowski Łach Mrozik Janik Kasperek

Trener Paweł Mech i Patryk Bednarski: W pierwszych minutach meczu w naszych poczynaniach było dużo niedokładności i po stałym fragmencie gry tracimy bramkę samobójczą. Po straconym golu nasza gra zdecydowanie uległa poprawie, cierpliwie budowaliśmy grę i po składnych akcjach zdobywamy 5 bramek. W formule 11 x 11 dobrze funkcjonowała faza ataku lecz w fazie obrony brakowało trzymania linii oraz  asekuracji, nad czym będziemy pracować w najbliższym mikrocyklu.