Junior Młodszy 2009
KKP Korona Kielce 4:0 Polonia Białogon Kielce (Seniorzy)
Bramki: Wieczorek, Mordon, Krawczyk, Kandzior
Asysty: Krupa, Cioroch, Rudyi
KKP Korona Kielce 2:3 Victoria Mniów (Seniorzy)
Bramki: samobójcza, Bracha A.
Asysta: Mordon
Skład: Nosek, Kacperczyk, Mogielski, Łuczak, Kandzior, Kwiatkowski, Stępień, Bracha A., Kowalczyk, Cioroch, Krupa, Bąba, Ryś, Krawczyk, Wieczorek, Różański, Ślęzak, Bracha I., Mordon, Rudyi, Majchrzyk, Marsula, Kraj, Żuryło, Wójcik, Pawluszek, Tokarczyk, Węgrzyn, Kazakov, Orliński
Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek, Maciej Śmiech:
„W ostatnim tygodniu rozegraliśmy dwa sparingi z drużynami seniorów z Klasy A. W obu spotkaniach zaprezentowaliśmy się z bardzo dobrej strony. W pierwszym meczu wykazaliśmy się bardzo dobrą skutecznością. Poza tym dobrze operowaliśmy piłką i często zagrażaliśmy bramce rywala. Przeciwnik również miał swoje sytuacje, ale nie znalazł drogi do bramki dzięki bardzo dobrej postawie naszych bramkarzy. W drugim sparingu początek spotkania był nie po naszej myśli. Zbyt mocno przestraszyliśmy się rywala i szybko straciliśmy dwie bramki. Z biegiem czasu zaczęliśmy jednak grać coraz odważniej i z kilku sytuacji bramkowych w pierwszej połowie zdobyliśmy jedną bramkę. W drugiej połowie to my dyktowaliśmy warunki gry i stworzyliśmy dużo sytuacji bramkowych, jednak tylko jedna z nich zakończyła się golem. Po dobrej grze, ale słabej skuteczności, minimalnie przegrywamy to spotkanie.”
Junior Młodszy 2010
KKP Korona Kielce 1:3 Młodzik Radom
Bramka: Chochulski
Skład: Sikora, Bożek, Chłopek, Wólczyński, Porczyński, Chochulski, Wojdalski, A. Kaczmarczyk, Kupis, Pastuszka, Malinowski, F. Kaczmarczyk, Jaros, Lisowski, Grychowski, Hajduk, Broziński, Kaleta, Samojlik, Szczotka, Piekoszewski, Kocieł
Trenerzy Paweł Mech i Ernest Rozmysłowski:
„Mecz z Młodzikiem Radom na pewno nie był naszym najlepszym występem. Popełniliśmy sporo niewymuszonych błędów, szczególnie w fazie otwarcia gry, co przeciwnik potrafił skutecznie wykorzystać. Cieszy jednak fakt, że wszyscy zawodnicy pojawili się na boisku i są w rytmie meczowym. W spotkaniu były dobre fragmenty naszej gry, ale to wciąż za mało, by myśleć o zwycięstwach. Takie mecze się zdarzają – teraz kluczowe jest, aby odpowiednio zareagować. Przeanalizujemy popełnione błędy, wyciągniemy wnioski i skupimy się na kolejnym mikrocyklu treningowym. Przed nami mecze kontrolne z wymagającymi rywalami, a już wkrótce start ligi.”

