Sparingi Młodzika Starszego

Podopieczni Michała Kulika i Bartka Lewandowskiego nie tracą czasu i bardzo solidnie przygotowują się do nadchodzącej rundy wiosennej.

Gr. srebrna 2011

KKP Korona 2011  – KKP Korona 2012 złota

Kadra: Straszewski, Kierzkowski, Sobczyński, Orłowicz, Kułaga, Szymoniak, Skotnicki, Barański, Długosz, Wrzecionowski, Włudyga, Dzierżak, Wielgo, Banasik, Branewicz, Marcinkowski, Widłak

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: To było dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Od samego początku zdominowaliśmy przeciwnika. Wysokie ustawienie, skutkowało częstym odbiorem piłki oraz zagrożeniem pod bramką przeciwnika. Większość 1 połowy spędziliśmy na połowie przeciwnika co chwilę tworząc sytuacje bramkowe, przekładając kilka z nich na zdobyte bramki. W 2 połowie dalej byliśmy stroną przeważającą, lecz nie byliśmy już tak skuteczni jak w 1 połowie.

Radomiak Radom 3–1 KKP Korona

Bramka: Włudyga

Kadra: Widłak, Sobczyński, Orłowicz, Barański, Kułaga, Dzierżak, Wielgo, Szymoniak, Długosz, Piróg, Skotnicki, Włudyga, Banasik, Branewicz, Marcinkowski, Żesławski.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Gra kontrolna w której zdobyliśmy sporo doświadczenia oraz z której możemy wyciągnąć wiele wniosków. Mecz z Radomiakiem rozegraliśmy w formule 11×11. Początek spotkania nie należał do udanych, przeciwnik nas zdominował. Z biegiem czasu to my zaczęliśmy dochodzić do głosu w 1 połowie i również stworzyliśmy sobie kilka sytuacji do zdobycia bramki. W 2 połowie byliśmy zespołem już lepiej zorganizowanym niż miało to miejsce w 1 połowie. Zdecydowanie ograniczyliśmy działania ofensywne przeciwnika co przełożyło się na mniejsze zagrożenie pod naszą bramką. Mieliśmy również w 2 połowie kilka sytuacji, których niestety nie udało nam się wykorzystać. Mecz z Radomiakiem przegrywamy, lecz wracamy do Kielc zadowoleni  z postawy zespołu w tym dniu.

Gr. brązowa 2011

KKP Korona–4 2 GKS Nowiny

KKP Korona: Zbróg, Półtorak, Kozera, Rębosz, Kowalik, Bień, Cieślak, Szymoniak, Detka, Baran, Józefik, Widliński.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Było to dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Początek meczu przespany przez nasz zespół przez co przeciwnik obejmuje prowadzenie. Z czasem nasza gra oraz nasze działania wyglądają lepiej co przekłada się na sporo akcji pod bramką przeciwnika oraz zdobytymi bramkami. Ostatecznie wygrywamy to spotkanie i czekamy na kolejne gry kontrolne.

Facebook