Sparing z Wierną Małogoszcz (rocznik 2011 gr. srebrna)

Zadowoleni po meczu ze swoich podopiecznych byli trenerzy gr. srebrnej rocznika 2011, którzy w spotkaniu z Wierną strzelili 5 bramek a stracili tylko jedną.

KKP Korona 5–1 Wierna Małogoszcz 2010/11

KKP Korona: Kierzkowski, Paluch, Skotnicki, Wrzecionowski, Półtorak, Straszewski, Detka, Kowalski, Widłak, Branewicz, Gawlik, Orłowicz, Wielgo, Banasik, Kułaga, Szymoniak, Barański, Kot.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: W niedzielę rozgrywamy kolejną grę kontrolną w tym roku. Naszym przeciwnikiem była Wierna Małogoszcz rocznik 10/11. Był to udany mecz w wykonaniu naszej drużyny. Podejmujemy odpowiedni decyzje na boisku, coraz lepiej wyglądają działania grupowe w ataku. W przeciągu całego spotkania tworzymy wiele sytuacji bramkowych. Zabrakło lepszej skuteczności pod bramką przeciwnika. Nie ustrzegliśmy się również przed  błędami , przez co w samej końcówce spotkania tracimy gola. Wraz z Trenerem jesteśmy zadowoleni z postawy chłopaków w tym spotkaniu. Coraz lepiej wygląda rozumienie gry. Czekamy na kolejne gry kontrolne w najbliższych tygodniach.

 

Facebook