ŚLMS: Derby dla KKP Korona!

Dzięki wczorajszej wygranej podopieczni Michała Kostuchy i Michała Stachury mają 8 punktów przewagi i są o mały kroczek od wywalczenia Mistrzostwa, z którego możemy cieszyć się już w najbliższy weekend. Na wyróżnienie zasługuje bramka Antka Palucha określona mianem „stadiony świata”.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

Gr. złota 2011

Korona S.A 2-3 KKP Korona I

Bramki: 2x Paluch, Dudek.

Skład KKP Korona: Marcin Kukla, Patryk Pedrycz, Antoni Paluch, Igor Wira, Mikołaj Kowalewski, Olivier Latała, Piotr Mikina, Aleks Gębski, Jan Dudek, Jakub Kruk, Franciszek Grad, Jakub Dzigman, Olaf Bębenek, Franciszek Czekaj, Adam Kózka

Trener Michał Kostucha, Michał Stachura: Dobry występ naszego zespołu. Szczególnie w pierwszej połowie jakość gry chłopców stała na wysokim poziomie i na przerwę powinniśmy schodzić z kilku bramkową zaliczą. W drugiej części spotkania chcieliśmy zbyt szybko kreować sytuację przez co mecz stał się bardziej wyrównany. Na wyróżnienie zasługuję Antoni Paluch który zdobył dwie bramki a jedna z nich była niebywałej urody. Dziękujemy drużynie za zaangażowanie i gratulujemy zwycięstwa.

Facebook