ŚLMM: BRATOBÓJCZY POJEDYNEK W DRUGIEJ KOLEJCE

Drugą kolejkę rozgrywek młodzieżowych storpedowała śnieżyca. Jednak nasze zespoły swój mecz rozegrały już we wtorek, gdzie pogoda do gry była bardzo dobra. Mecz pomiędzy naszymi drużynami w Trampkarzu Młodszym okazał się bardzo ciekawym widowiskiem, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć wiele akcji i aż pięć bramek. Starsi koledzy okazali się nieco lepsi, ale obie drużyny mogą być zadowolone ze swojej gry.

KKP Korona I 2009 – KKP Korona II 2008

Wynik: 1:4

Bramki KKP Korona I: Żyła

Bramki KKP Korona II: Bogdański x2, Serafin, Myszyński

Skład KKP Korona I: Domagała, Moczulis, Gołacki, Biadun, Michalski, Krupa, Krakowiak, Kałka, Zawistowski, Sadłocha, Hańćko, Kwiatek, Bojek, Żyła, Mazur, Błaszczyk, Molęda

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Mikołaj Pełka: Mecz ze starszymi kolegami był bardzo ciekawym widowiskiem. Początek meczu był w naszym wykonaniu zbyt bojaźliwy, z czego tracimy bramkę po błędzie indywidualnym i braku asekuracji. Kolejne minuty wyglądają coraz lepiej dobrze budujemy akcje i mamy kilka okazji do strzelenia bramki. Jednak jak to stare przysłowie mówi niewykorzystane sytuacje się mszczą i tracimy bramkę po strzale z dystansu. Kolejne minuty wyglądają podobnie, mamy inicjatywę, gramy kreatywnie, trafiamy w poprzeczkę jednak jeden z kontrataków kończy się stratą bramki. W drugiej połowie próbujemy cały czas odrobić straty jednak strzelamy tylko jedną bramkę a przeciwnik podwyższa prowadzenie po jednym z kontrataków. Chłopcy pokazali dużo ciekawych akcji i niezłą grę jednak zbyt dużo błędów indywidualnych oraz niewymuszonych strat, które powodowały groźne kontrataki spowodowało, że schodziliśmy z boiska z porażką. Również w kluczowych momentach meczu zawiodła skuteczność. Gratulacje dla starszych kolegów z KKP Korona.

Trenerzy Rafał Kruk i Szymon Szymaszek:  Jak zwykle w meczach derbowych jest wiele emocji. Chłopcy stanęli na wysokości zadania i  obie drużyny zaprezentowały się z dobrej strony.
Dużo działo się pod obiema bramkami. Przez cały mecz nasz zespół miał kontrolę nad spotkaniem , ale drużyna z r.2009 bardzo dobrze była w tym dniu dysponowana. Zwycięstwo zapewniliśmy sobie dzięki mocnej obronie i szybkim pressingu, a także zespołowej grze. Ciężko kogoś wyróżnić bo z przekroju meczu wszyscy zasłużyli na pochwałę. Wszyscy chłopcy zostawili sporo zdrowia na boisku.
Oby więcej takich spotkań.

Facebook