Skrzaty na turnieju w Zagnańsku

W niedzielę w Zagnańsku odbył się turniej „Piłkowisko” organizowany przez Joga Bonito- z pasji do futbolu. W zawodach uczestniczyły dwie drużyny KKP Korona z rocznika 2016.

Drużyny: KKP Korona I, KKP Korona II, SKS Star Starachowice, Galacticos Ostrowiec, Beniaminek Radom, Wicher Miedziana Góra.

Trenerzy Szymon Szymaszek i Łukasz Tarka: Była to kolejna możliwość do zmierzenia się z rówieśnikami z innych drużyn. Jest to bardzo ważne dla Nas aby chłopcy ogrywali się z innymi drużynami gdyż mają wtedy możliwość reagowania na inne zachowania zawodników niż na treningach. Muszą wtedy wykazywać się jeszcze większą kreatywnością i samodzielnym podejmowaniem decyzji. Chcielibyśmy bardzo pochwalić chłopców gdyż z powodów zdrowotnych nasze drużyny turniejowe zostały okrojone kadrowo. Jeden z naszych zespołów dzielnie stawiała czoło rówieśnikom grając tylko w piątkę podczas gdy na turnieju obowiązywała formułą gry 5×5. Naszym celem jest ogrywanie jak najwięcej naszych podopiecznych na różnego rodzaju turniejach i sparingach niezależnie od wyników. Skupiamy się w tym momencie na rozumieniu gry oraz podejmowaniu przez zawodników dużej ilości indywidualnych pojedynków. Pod naszymi skrzydłami trenuje około 60 zawodników i naszym zadaniem jest baczne przyglądanie się ich rozwojowi i stwarzanie jak najlepszych warunków do tego czym są liczne sparingi i turnieje.

Galeria z turnieju: https://kkp-korona.pl/galeria/nggallery/sezon-2022-2023/turniej-zagnansk-rocznik-2016

Facebook