Rocznik 2016 na międzynarodowym turnieju BellSport CUP!

W dniach 10-12.05.2024 grupa złota rocznika 2016 wzięła udział w bardzo mocno obsadzonym turnieju międzynarodowym Bellsport CUP Zakopane. Poziom był niezwykle wysoki, i w nowej formule dla podopiecznych Szymona Szymaszka oraz Łukasza Tarki ponieważ obowiązywał system 5 +1.

Pierwszego dnia rywalizowaliśmy z takimi drużynami jak: Masterkids Skawa, Sparta Praga, MFK Vranov, Zagłębie Lubin, Lokomotiv Kijów B i była to rywalizacja wyrównana. Niestety zabrakło trochę szczęścia i zimnej krwi przy wykończeniu wielu sytuacji bramkowych – podsumował pierwszy dzień zmagań trener Szymon Szymaszek.

Chłopcy po pierwszym turniejowym dniu trafili do Ligi Konferencji, a tam zmierzyli się z: BFA Wilno, FKS Umerge, Zagłębie Sosnowiec, Masterkids Skawa, Hutnik Kraków, Young Talents Dublin, AP Limanovia, MKS Fablok.

W tej fazie poszło nam już dużo lepiej gdyż przegraliśmy tylko jeden mecz i jeden zremisowaliśmy. Ostatecznie w tej grupie zajęliśmy drugie miejsce. Oprócz gry w piłkę nasi podopieczni mogli miło spędzić czas wolny na termach „ Gorący Potok” oraz podczas wycieczki na Gubałówkę. Wielkie brawa dla chłopców za grę do końca i charakter. Niestety w niedzielę jeden z naszych zawodników doznał poważnej kontuzji i musieliśmy kontynuować grę bez niego. Filip życzymy szybkiego powrotu do zdrowia – podsumował trener Łukasz Tarka

Warto podkreślić również wielkie wsparcie rodziców, którzy od początku do końca mocno dopingowali swoje pociechy w bardzo kulturalny. Dziękujemy!

Facebook