Rocznik 2013 i 2014 gr. srebrna na turnieju w Miedzianej Górze

Grupa srebrna rocznika 2013 uczestniczyła w turnieju w Miedzianej Górze, gdzie zajęła drugie miejsce. W zmaganiach wzięły udział zespoły: Wierna Małogoszcz, DAP Kielce, Astra Piekoszów, Wicher Miedziana Góra, Łysica Bodzentyn.

Skład: Trela, Kałuża, Tarka, Kudła, Górnicki, Piecyk, Gil, Sobczak, Dąbrowski, Ciosek, Młynarczyk.

Trenerzy Rafał Kowalski i Siergiej Januszewski: Chłopcy tego dnia zagrali bardzo dobre mecze. Widać było duże zaangażowanie, rozumienie gry oraz szybką organizację w ataku jak i w obronie, co zaowocowało uplasowaniem się na drugim miejscu. Był to dobry turniej, który pokazał, że jeśli chłopcy będą systematycznie trenować mogą w przyszłości powalczyć o pełną pulę na takim turnieju. Wyróżnienie za najlepszego bramkarza otrzymał nasz zawodnik – Miłosz Trela, który tego dnia popisał się kapitalnymi interwencjami między słupkami.

Grupa srebrna rocznika 2014 również zaliczyła występ w Miedzianej Górze, gdzie rywalizowała z: PASem Skarżysko, Wichrem Miedziana Góra, Moravia Morawica, Champions Końskie, DAPem Kielce oraz Astrą Piekoszów.

Skład: Bąk, Szablicki, Kozłowski, Pyczek, Ksel, Kasperek, Krawczyk, Wasilewski, Skrzypek, Sikora

Trenerzy Rafał Kowalski i Siergiej Januszewski: Chłopcy tego dnia zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, zagrali z dużym zaangażowaniem. Konstruowali ciekawe akcje, które zostawały sfinalizowane. Jest to kolejny cenny bagaż doświadczeń, który pokazał nasze mocne strony oraz błędy, nad którymi musimy popracować.

Organizatorom dziękujemy za zaproszenie i super turniej!

Facebook