Rocznik 2011 drugi w Moravia CUP

W miniony weekend gr. srebrna rocznika 2011 wzięła udział w turnieju Moravia CUP 2023. Chłopcy do półfinałów szli jak burza nie tracąc nawet bramki, a po emocjonującym meczu wygrali z kolegami z Masłowa i zameldowali się w finale. Po niesamowitej walce, o złocie decydowały rzuty karne, które tym razem lepiej wykonywała drużyna ze Skarżyska.

KKP Korona 4–0 Nida Sobków

KKP Korona 2–0 Pogoń Miechów

KKP Korona 3–0 Wierna Małogoszcz

KKP Korona 0–0 Champions Końskie

Półfinał:  KKP Korona 2–1 Klonówka Masłów

Finał:

KKP Korona 0–0 PAS Skarżysko

Karne 0-1

KKP Korona: Orłowicz, Półtorak, Szymoniak, Gawlik, Banasik, Branewicz, Wielgo, Detka, Barański, Skotnicki, Kowalski, Widłak.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: W niedzielę część chłopaków z grupy srebrnej wzięła udział w turnieju Moravia Cup na którym zajmujemy 2 miejsce. Gry turniejowe zorganizowane w systemie 7×7. W większości meczów dobrze odnajdujemy się w wyżej wymienionych grach. Przegrywamy w finale z drużyną PAS Skarżysko po karnych. Każdy z obecnych chłopaków na turnieju dostał sporo minut gry co przekłada się na kolejne doświadczenia. Jesteśmy wraz z Trenerem zadowoleni z postawy całego zespołu na turnieju. Wyróżnionym zawodnikiem wśród naszej drużyny został Adam Barański. W całym turnieju zdobywamy 11 goli i tracimy tylko 1 bramkę.

Facebook