Remis i porażka w Centralnej Lidze Juniorów

Obie nasze drużyny w tej kolejce ligowej udały się w delegację na bardzo trudne tereny do Rzeszowa i Krakowa. Udało się wywalczyć 1 pkt, a szkoda ponieważ podopieczni Macieja Kwiatkowskiego i Karola Nieszporka prowadzili 1:0, ale nie udało się wywieźć korzystnego rezultatu.

Centralna Liga Juniorów U-17

Hutnik Kraków 1–1 KKP Korona

Bramka: Stępień

Skład: Palacz, Bator, Głuszek, Długosz, Bryła, Mazurek, Sala, Majka, Jakubowski, Kubus, Stępień oraz Stefański, Koryciński, Gaweł, Schie, Susło, Biernacki, Myszyński

Trener Michał Stachura, Paweł Mech, Tomasz Jóźwik: Jesteśmy zadowoleni z postawy drużyny w tym spotkaniu. Względem ostatniego meczu zdecydowanie poprawiliśmy organizację gry w poszczególnych fazach jednak dalej kluczowa dla nas jest jak najszybsza adaptacja do rozgrywek na poziomie centralnym. Dziękujemy chłopcom za zaangażowanie i walkę do ostatnich minut.

Centralna Liga Juniorów U-15

Stal Rzeszów 2-1 KKP Korona

Bramka: Nogalski

Asysta: Malinowski

Skład: Pietrzyca- Kwiatkowski, Moczulis, Kubicki(64’Iwan), Frankowicz(60’Pitek), Krupa, Czajkowski(68’Węgrzyn), Ślęzak(62’Woźniak), Nogalski(56’Kwaśniak), Malinowski, Ryś(55’Bednarski)

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Od początku spotkania to gospodarze nadawali ton wydarzeniom na boisku, a my się mądrze broniliśmy i groźnie kontratakowaliśmy. W szesnastej minucie po doskonałej kontrze po rzucie rożnym Oliwier Nogalski wychodzi sam na sam z bramkarzem i pewnie strzela bramkę. Mimo ciągłych ataków gospodarzy do przerwy wynik nie uległ zmianie. Druga połowa podobna do pierwszej gospodarze prowadzą grę ale tym razem mają zdecydowanie więcej szczęścia. Po dośrodkowaniu w pole karne zawodnik gospodarzy znajduje w tłoku drogę do naszej bramki. Kilka minut później gospodarze po strzale z dystansu i rykoszecie obejmują prowadzenie. W drugiej części coraz śmielej atakujemy, a największe zagrożenie stwarzamy po stałych fragmentach gry. Mimo ogromnego zaangażowania i wielkiego serducha włożonego w ten mecz przegrywamy spotkanie. Jesteśmy dumni z chłopców, że podjęli wyzwanie i dali z siebie wszystko na tak trudnym terenie. Pokazali że są drużyną która będzie walczyć o zwycięstwo w każdym meczu.

 

Facebook