Przypieczętowane Mistrzostwo w Młodziku Starszym

Kolejne świetne występy za naszymi drużynami z rocznika 2011. Grupa złota nie dała szans rywalom i zasłużenie sięga po kolejne swoje mistrzostwo. Na wyróżnienie zasługują także podopieczni Michała Kulika i Bartka Lewandowskiego, którzy dzięki wyjazdowej wygranej zapewnili sobie co najmniej trzecie miejsce w lidze. Gratulację!

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

KKP Korona I 9–0 Wisła Sandomierz

Bramki: 3xKózka, 2xGrad, Kowalewski, Czekaj, Paluch, Raczyński .

KKP Korona: Patryk Pedrycz, Marcin Kukla, Olaf Bębenek ,Franciszek Grad, Aleks Gębski, Olivier Latała, Maciej Szczepanik, Jan Dudek, Franciszek Czekaj, Antoni Paluch, Radosław Szwajkowski, Mikołaj Kowalewski, Igor Wira, Piotr Raczyński ,Jakub Kruk, Adam Kózka.

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Niemrawy początek spotkania w naszym wykonaniu, a następnie pełna kontrola i zdobytych 9 bramek. Jesteśmy zadowoleni z postawy chłopców a szczególnie z jakości gry w drugiej połowie. Tym zwycięstwem zapewniamy sobie mistrzostwo województwa w kategorii Młodzik Starszy na 2 kolejki przed końcem rozgrywek z 8 punktową przewagą. Gratulujemy chłopcom osiągniętego sukcesu i dziękujemy za ogromne zaangażowanie w każdym spotkaniu.

Star Starachowice 1-2 KKP Korona II

Bramki: Długosz, Szymoniak

Skład: Sobczyński, Orłowicz, Barański, Kierzkowski, Branewicz, Wielgo, Kułaga, Szymoniak, Kot, Piróg, Skotnicki, Długosz, Wrzecionowski, Widłak, Żesławski, Marcinkowski, Włudyga.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Od samego początku realizujemy założenia co przekłada się na zagrożenie pod bramką przeciwnika. Z kilku sytuacji jedną zamieniamy na bramkę. Przy lepszej skuteczności w 1 połowie, która była dobra w naszym wykonaniu, powinniśmy zamknąć ten mecz. Niestety jeszcze w 1 połowie po nieporozumieniu tracimy bramkę i na przerwę schodzimy remisując. Na początku 2 połowy po dobrym stałym fragmencie gry, szybko zdobywamy bramkę i wychodzimy na prowadzenie. W następnej fazie spotkania mamy jeszcze swoje sytuacje, których niestety nie zamieniamy na gole. Otwarty wynik, prowokuje przeciwnika do coraz bardziej otwartej gry. Tego dnia jednak dobrze funkcjonujemy w obronie i nie pozwalamy sobie już na stratę gola. Nie było to najlepsze spotkanie w naszym wykonaniu, cieszy jednak fakt, że pomimo słabszej gry, jesteśmy w stanie wywieźć ze Starachowic 3 pkt.

Świętokrzyska II Liga Młodzika Starszego

Moravia Morawica 3-1 KKP Korona III

Bramki: Kowalik

Skład: Szymoniak, Zbróg, Półtorak, Detka , Bień, Hałka, Widliński, Kowalik, Baran, Cieślak, Borkowski, Kozera, Musiał, Józefik, Żesławski, Marcinkowski, Długosz.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Od początku to my jesteśmy stroną przeważającą.  Dobrze funkcjonujemy w otwarciu oraz budowaniu gry. Co chwilę tworzymy zagrożenie pod bramką przeciwnika. Po jednej ze składnych akcji zdobywamy ładną bramkę. Przeciwnik ograniczony jest tylko do wybijania piłki ze swojej strefy niskiej. Nic nie wskazuje na to, że tego dnia przeciwnik okaże się mocniejszy. Niestety bliżej końca 1 części spotkania tracimy gola po stałym fragmencie gry. Po przerwie, również wyglądamy dobrze piłkarsko. Tworzymy akcje i próbujemy wyjść na prowadzenie. Niestety po naszym błędzie w otwarciu gry, Moravia zdobywa bramkę. Pomimo naszych prób zdobycia gola nie jesteśmy w stanie już zdobyć tego dnia więcej bramek. Szkoda meczu w którym pomimo naszej dobrej 1 połowy, wielu sytuacji, nie jesteśmy w stanie zdobyć więcej goli i wygrać tego spotkania.

Facebook