PRZYGOTOWANIA DO CENTRALNEJ LIGI JUNIORÓW U-15

Pierwszy mecz ligowy nasza drużyna rozegra na wyjeździe w Rzeszowie już na początku marca, dlatego też nasz zespół rozgrywa kolejne mecze kontrolne, aby sprawdzić różne warianty ustawienia.

Polonia Warszawa 5–0 KKP Korona

Skład: Palacz- Buczkowski, Fiuk, Długosz, Branewicz – Zbróg, Chmielewski, Minuczyc, Kowalczyk – Nowiński, Bryła na zmianę wchodzili Kuzka, Vyshniak, Majka, Minuczyc Kuba, Bator, Mieszczankowski, Recica, Sala.

Trenerzy Mikołaj Pełka i Tomasz Krężołek: Od początku rywale dyktowali warunki gry na boisku, a na tle Polonii nasza gra wyglądała w pierwszej połowie bardzo słabo, niestety mieliśmy problem z wyjściem spod pressingu. Graliśmy nerwowo i chaotycznie oraz bardzo niedokładnie. Rywale dominowali nad nami w każdym elemencie sztuki piłkarskiej. W drugiej połowie zagraliśmy już lepiej i stwarzaliśmy sobie okazję do zdobycia bramki, ale raziła duża nieskuteczność. Był to najsłabszy mecz jaki zespół rozegrał w ostatnim czasie. Inna sprawa, że zespół rywali postawił nam bardzo wysoko poprzeczkę. Ten mecz na pewno przegraliśmy też w głowach.

KKP Korona 8–1 Granat Skarżysko (Jun. Mł)

Bramki: Nowiński 2, Bogdański 2, Zbróg, Długosz, Bryła, samobójcza –

Skład: Palacz – Buczkowski, Długosz, Braniewicz, Kuzka – Chmielewski, Zbróg, Minuczyc Kacper, Kowalczyk – Bryła, Nowiński na zmianę wchodzili Fiuk, Sala, Stachowicz, Vyshniak, Minuczyc Kuba, Zieja, Bogdański, Nasternak, Majka,

Trenerzy Mikołaj Pełka i Tomasz Krężołek: Po klęsce w meczu z Polonią zagraliśmy z zespołem Granatu z rocznika 2005 i młodsi, ale od początku spotkania graliśmy z polotem, bardzo szybko i składnie. W pierwszych 30 minutach stwarzaliśmy sobie bardzo dużo okazji do zdobycia bramki. Widać było bardzo duży potencjał w ofensywie naszego zespołu. Bardzo dobrze zagrał Kuba Zbróg który napędzał nasze akcję, aktywnie grał Mikołaj Nowiński. To było bardzo dobre 40 minut zespołu, rywale nie nadążali za naszymi akcjami. Minusem naszej gry było trochę niefrasobliwości w grze defensywnej. Rywale w pierwszej połowie stworzyli sobie jedną akcję po której zdobyli gola. W zespole wystąpiło 3 młodszych zawodników z rocznika 2008 którzy na co dzień nie trenują z Nami i wypadli bardzo korzystnie.

Facebook