Pracowity weekend Żaków Młodszych

To był weekend pełen grania dla rocznika 2016. Najpierw w sobotą grupa srebrna rywalizowała w turnieju Gród Ćmińsk CUP, a następnie w niedzielę gr. złota i srebrna wzięła udział w turnieju w ramach rozgrywek ŚZPN.

Turniej Gród Ćmińsk CUP/ gr. srebrna 2016

Trener Szymon Szymaszek i Łukasz Tarka: Nasza drużyna rozegrała 5 meczów i łącznie spędziła 80 min na boisku mierząc się z drużynami Grodu Ćmińsk i Wichra Miedziana Góra. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja końcowa. Miłym akcentem rozgrywek była nagroda dla najlepszego bramkarza, którą otrzymał nasz bramkarz Jan Grądek.

Żak Młodszy gr. III/ gr. srebrna 2016

Drużyny: KKP Korona III, KKP Korona IV, Wicher Miedziana Góra (dwie drużyny), Orlęta Kielce (dwie drużyny).

Trener Szymon Szymaszek i Łukasz Tarka: Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy chłopców z grupy srebrnej podczas obu turniejów gdyż wykazali się dużą odwagą w grze i pewnością siebie. Nasi podopieczni coraz lepiej radzą sobie z rozgrywaniem piłki i tworzeniem sytuacji bramkowych. Cieszymy się również, że nasza drużyna podczas obu rozgrywek zdobyła dużą liczbę bramek.

Żak Młodszy gr. II/ gr. złota 2016

Trener Szymon Szymaszek i Łukasz Tarka: Tym razem na turniej ligowy w Kielcach nie dojechała drużyna Hetmana Włoszczowa i trenerzy podjęli decyzję, że drużyna DAP Kielce i KKP Korona rozegrają sparing. W tej rywalizacji nasi chłopcy zagrali bardzo ofensywnej, stwarzali bardzo dużo sytuacji bramkowych gdzie wiele z nich kończyło się bramkami. Widać w poczynaniach zawodników coraz większą pewność siebie oraz współpracę. Brawo dla wszystkich za pracowity weekend.

Facebook