Pracowity weekend rocznika 2016

Miniony weekend był niezwykle pracowity dla podopiecznych Szymona Szymaszka i Łukasza Tarki. Zapraszamy na krótką relację.

Mecz kontrolny

KKP Korona – Radomiak Radom

Trener Szymon Szymaszek i Łukasz Tarka: W dniu 28.01 na hali przy SP 27 połowa grupy złotej rozegrała sparing z drużyną z Radomia. Mecz od początku dość wyrównany. W ogólnym rozrachunku  zespół z Radomia strzelił kilka bramek więcej. Jednak po obserwacji meczu jesteśmy w stanie stwierdzić, że byliśmy drużyną która stworzyła sobie mnóstwo sytuacji strzeleckich, ale niestety wiele niewykorzystanych. Jest to dla nas sygnał aby na treningach popracować nad finalizacją i skupieniem w momencie wykończenia.

Cieszy odważna gra większości chłopców. Nadal jeszcze musimy pracować na większa odwagą w podejmowaniu decyzji i pojedynków jeden na jeden. Sparing bardzo pożyteczny. Dziękujemy za przyjazd drużynie z Radomie i na pewno skorzystamy z zaproszenia wyjazdu do Radomia na wiosnę.

Turniej Towarzyski w Bilczy

Trener Szymon Szymaszek i Łukasz Tarka: Wystawiliśmy do rywalizacji dwie drużyny złożone z chłopców trenujących w grupie złotej i srebrnej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu rozgrywek gdyż chłopcy w większości meczów byli stroną dominującą. Na pewno takie spotkanie przyniosą dużą korzyść mentalną. Wiele wygranych pojedynków 1×1 oraz strzelonych bramek sprawiało dużo uśmiechu na twarzy i wybuchów radości. Brawo drużyna.

Facebook