Pracowity weekend rocznika 2015

Podopieczni Łukasza Gągorowskiego i Łukasza Karwowskiego mają za sobą udany weekend. Obie drużyny rozegrały ostatnie turnieje w ramach rozgrywek ŚZPN, a grupa złota zmierzyła się z bardzo wymagającym rywalem z Krakowa.

Gr. złota/ Mecz Kontrolny

KKP Korona – Pogoń Kraków

Bramki: Bębenek x2, Kania x5, Krężołek x2, Kisiel, Kolman, Raczkowski x2, Tutaj

Skład: Bębenek, Buras, Dziubiński, Gołębiowski, Kania, Krężołek, Kisiel, Komorowski, Kolman, Mazur, Raczkowski, Salwa, Sosnowski, Szyczmuch, Tutaj.

Trener Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski:  Jeśli chodzi o naszą grę to można być zadowolonym, ale popełniamy zbyt sporo prostych błędów na które już przed meczami uczulamy zawodników. Dużo pięknych bramek, udanych dryblingów to jest na duży plus i oby tak dalej.

Gr. złota/ Turniej ŚZPN

KKP Korona – DAP Kielce I

Bramki: Kania x2, Kolman x2, Mazur

KKP Korona – DAP Kielce II

Bramki: Kisiel x2, Kolman, Kania

KKP Korona – PAS Skarżysko

Bramki: Mazur, Kania x3, Kisiel

KKP Korona II – DAP Kielce I

Bramki: Sosnowski x3, Buras

KKP Korona II – DAP Kielce II

Bramki: Gołębiowski x2, Krężołek x2, Sosnowski, Komorowski

KKP Korona II – PAS Skarżysko

Bramki: Gołębiowski x3, Dziubiński, Krężołek, Sosnowski x2, Buras

Skład: Bębenek, Buras, Dziubiński, Gołębiowski, Kania, Krężołek, Kisiel, Komorowski, Kolman, Mazur, Raczkowski, Salwa, Sosnowski, Tutaj.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Nasz obie drużyny wygrały wszystkie swoje mecze, ale przede wszystkim pokazały się z dobrej strony. Każdy starał się na 100% a do tego jak dokładamy koncentracje  w podaniu, przyjęciu to jesteśmy bardzo mocni. Gra 1×1 na bardzo dobrym poziomie co nas bardzo cieszy. Wielkie pochwały dla Olka Kani który dwa dni z rzędu był wyróżniającym się zawodnikiem i „ciągnął” naszą grę. Przed nami mocno obsadzony 3-dniowy turniej w Radoszycach organizowany przez KWADrat eventy sportowe na którym będziemy chcieli się pokazać z dobrej strony.

Gr. srebrna/ Turniej ŚZPN

KKP Korona III – Orlęta Kielce

Bramka: Pindral

KKP Korona III – DAP Kielce

Bramki: Paluch, Buczkowski, Krzysztoszek, Sałkiewicz x2

KKP Korona III – Astra Piekoszów

KKP Korona IV – DAP Kielce

Bramki: Bakalarz x2, Lisowski, Strzygowski, Trojan

KKP Korona IV – Astra Piekoszów

Bramki: Góźdź, Kula, Strzygowski

KKP Korona IV – Orlęta Kielce

Skład: Bakalarz, Buczkowski, Chodorek, Góźdź, Krzysztoszek, Kula, Ksel, Lisowski, Mech, Mizera, Moćko, Paluch, Pindral, Sałkiewicz, Słoń, Sobaś, Strzygowski, Trojan, Wydra.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Ostatni turniej w tym sezonie za nami. Widać, że chłopcy, którzy mają dobrą frekwencję na treningach i słuchają rad trenerów zrobili ogromny postęp. Mogła cieszyć nasza gra i rozgrywanie akcji oraz olbrzymie zaangażowanie u większości zawodników. Zawodziła nas trochę skuteczność, ale najważniejsze, że dochodziliśmy do sytuacji strzeleckich. Dziękujemy zawodnikom za walkę.

Facebook