Pracowity tydzień rocznika 2011 (gr. srebrna i brązowa)

Ani chwili wytchnienia nie mają podopieczni Michała Kulika i Bartka Lewandowskiego. Po dobrze przepracowanym obozie przyszło do rozegrania meczów kontrolnych.

KKP Korona 2011 grupa srebrna

KKP Korona 0–5 Ruch Chorzów 

Trener Michał Kulik i Bartosz Lewandowski: Do meczu przystąpiliśmy w osłabionym składzie. Spotkanie zaczęliśmy z zaangażowaniem oraz skoncentrowani. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Tworzyliśmy składne akcje, unikaliśmy prostych błędów. Z czasem z racji zmęczenia przeciwnicy zyskiwali  przewagę na boisku co skutkowało ich atakami oraz straconymi bramkami. Zdarzały się również błędy oraz kilka niewykorzystanych sytuacji z naszej strony. Mecz kończymy porażką lecz można być zadowolonym postawy chłopców w tym meczu.

KKP Korona 7–0 Moravia Morawica

Trener Michał Kulik i Bartosz Lewandowski:. Od samego początku staramy się narzucić przeciwnikowi nasze warunki. Ze składnych akcji zdobywamy kilka bramek. Pierwsza połowa to ogromna przewaga naszej drużyny. Na początku drugiej poprzez rozkojarzenie popełniamy kilka błędów. Z biegiem czasu wracamy na odpowiednie obroty co skutkuje zdobyciem 2 goli. Cieszy zaangażowanie chłopców w tym meczu.

KKP Korona 2011 grupa brązowa

KKP Korona 3–4 SAR 

Trener Michał Kulik i Bartosz Lewandowski: Od samego początku widać, że spotkanie będzie wyrównane. Jedna jak i druga drużyna co chwilę  stwarza sobie sytuacje bramkowe. Niestety to przeciwnicy zdobyli o jedną bramkę więcej. Cieszy również podejście chłopców do meczu jak i coraz lepsze rozumienie gry.

gr. popołudniowa brązowa
KKP Korona – SAR

 

 

Facebook