Pracowite ferie rocznika 2010

Pomimo trwającej przerwy zimowej, zawodnicy z rocznika 2010 nie dostali za dużo wolnego i w weekend rozegrali kolejne ciekawe mecze kontrolne.

Gr. złota

KKP Korona I 3:4 Znicz Pruszków I

Bramki: Chłopek, Płaza as. Nowak, Ostrowski (rzut wolny)

Skład:  Łużniak, Frankowicz, Wojdalski, Płaza, Chłopek, Bartusiak, Ostrowski, Nowak, Chochulski.

KKP Korona II 2:3 Znicz Pruszków II

Bramki: Kułak, Gonciarz

Skład: Łużniak Lisowski Kułak Matczak Łach Piekoszewski Mrozik Szymczuch Kasperek, Janik Grychowski

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: Za nami bardzo wartościowy sparing z drużyną Znicza Pruszków. Rozegraliśmy dwa mecze 2x 40 minut i każdy zawodnik dostał dużą liczbę minut na boisku żeby zaprezentować się z jak najlepszej strony na tle mocnego przeciwnika. W pierwszym spotkaniu nasza drużyna rozegrała bardzo dobre 40 minut w którym jakość naszej gry stała na bardzo wysokim poziomie co skutkowało trzema trafieniami. W drugiej odsłonie tempo gry i efektywność naszych działań zdecydowanie spadła i po złym kryciu w polu karnych tracimy trzy takie same bramki.

W drugim spotkaniu to przeciwnik prowadził grę i stwarzał sobie sytuacje pod naszą bramkę. W naszej grze panował chaos. Dopiero w drugiej połowie spotkania wychodzimy z dwoma kontrami i zdobywamy dwa gole. Brawa dla całej drużyny za walkę i zaangażowanie.

Gr. srebrna

KKP Korona 5:2 GKS Nowiny

Bramki: Syncerz as. Grychowski, Dawid Janik as. Syncerz, Pokrzepa as. Dawid Janik, Dawid Janik as. Pokrzepa, Grychowski as. Sator

Skład: Daleszak Syska, Kułak Matczak Pokrzepa, Nawara Sobótka Sator Kucharski Dawid Janik Syncerz Grychowski Frąk Zając Brzyśkiewicz Kozieł

Trener Paweł Mech i Tomasz Detka: Bardzo dobry występ naszej drużyny w pierwszej połowie meczu. Od samego początku prowadziliśmy grę i stwarzaliśmy dużo sytuacji bramkowych. Już  po 16 minutach  nasza drużyna zdobywa trzecią bramkę . W drugiej połowie po zmianach jakość naszej gry zdecydowanie spadła.

Facebook