Porażka Juniorów i sparing Skrzatów

Klasa sportowa rocznika 2007/08 udała się do Krakowa na bardzo wartościowy sparing z tamtejszym Hutnikiem. Natomiast w Kielcach nasze Skrzaty zmierzyły się ze Spartakusem Daleszyce.

Junior Młodszy kl. sportowa 2007/08

Hutnik Kraków 6:1 KKP Korona Kielce

Bramka: Stępień as. Nowiński

Skład: Palacz, Bator, Fiuk, Ocios, Dziwoń, Długosz,, Bryła, Sala, Majka, Stępień, Nowiński, Schie,  Mieszczankowski, Cygan, Gaweł, Rozmus,  Ksel, Sikorski, Vyshniak, Jugo

Trenerzy Michał Stachura, Paweł Mech i Tomasz Jóźwik: Za nami bardzo wartościowy  mecz kontrolny z Hutnikiem Kraków. Początek spotkania w naszym wykonaniu był bardzo nerwowy, już w  12 sekundzie tracimy bramkę po błędzie indywidualnym. Dopiero po 25 minutach jakość naszej gry  zdecydowanie się poprawiła, dobrze funkcjonowaliśmy w pressingu wysokim gdzie zamykaliśmy przeciwnika i dzięki szybkim działaniom  w fazach przejściowych stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramek,  niestety nasza skuteczność zawodziła. W 60 minucie po dokonaniu  9 zmian, w naszej grze zapanował chaos, nie utrzymywaliśmy się przy piłce, nie mogliśmy wyjść  z pod pressingu rywala i  popełnialiśmy proste błędy indywidualne. Efektem złych działań była utrata  5 bramek w 30 minut. Musimy jak najszybciej przeanalizować naszą grę i wyciągnąć wnioski z tego spotkania.

Gr. srebrna 2016

KKP Korona – Spartakus Daleszyce

Trenerzy Szymon Szymaszek i Łukasz Tarka: W sobotę chłopcy z grupy srebrnej rozegrali kolejny sparing tym razem z rówieśnikami z Daleszyc. Sparing na duży plus. Widać duże postępy z każdą kolejną grą, chłopcy stają się co raz pewniejsi siebie podejmują lepsze i szybsze decyzję co nas bardzo cieszy. Widzimy nad czym trzeba pracować na kolejnych treningach żeby gra wyglądała jeszcze lepiej.

Facebook