Porażka i remis w Centralnej Lidze Juniorów

Kolejne spotkania na poziomie Centralnej Ligi Juniorów za nami. Podopieczni Macieja Kwiatkowskiego i Karola Nieszporka zremisowali z zespołem z Rzeszowa, natomiast starsi koledzy ulegli wysoko Wiśle Kraków.

Centralna Liga Juniorów U-17

KKP Korona 0–6 Wisła Kraków

Skład: Palacz, Bator, Głuszek, Długosz, Bryła, Mazurek, Sala, Majka, Jakubowski, Kubus, Myszyński oraz Kaczmarczyk, Koryciński, Gaweł, Schie, Susło, Biernacki, Rozmus

Trener Michał Stachura, Paweł Mech, Tomasz Jóźwik: Bardzo słabe spotkanie w wykonaniu naszego zespołu. Jesteśmy rozczarowani poziomem realizacji poszczególnych założeń oraz postawą zawodników w tym meczu. Wierzymy, że w następnej kolejce zdecydowanie poprawimy jakość naszej gry i osiągniemy lepszy rezultat.

Centralna Liga Juniorów U-15

KKP Korona 1–1  Resovia Rzeszów

Bramki: Czajkowski

Asysty: Malinowski

Skład: Pietrzyca- Kwiatkowski, Moczulis, Kubicki, Pitek (55’ Bednarski), Krupa, Czajkowski, Szpankowski(48’ Ślęzak), Iwan(50’ Nogalski), Malinowski, Ryś

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Pierwsze dwadzieścia minut wyrównane z obu stron, każda z drużyn szuka swoich szans w wysokim lub średnim pressingu. Ostatnie 15 minut pierwszej połowy przewaga gości, którzy po wygranych pojedynkach stwarzają sobie kilka sytuacji bramkowych. Jednak znakomicie broni Pietrzyca. Druga połowa znowu wyrównana, a po kilku zmianach zarysowała się nasza lekka przewaga. Udokumentowana ładną bramką z główki Czajkowskiego. Kilka minut później mamy dwie stuprocentowe sytuacje po których powinniśmy zamknąć mecz. Później dobrze się bronimy i raz za razem groźnie kontratakujemy. Kilka minut przed końcem po dośrodkowaniu w pole karne i małym zamieszanie goście doprowadzają do wyrównania. Jak to często w piłce nożnej bywa, nie wykorzystane sytuacje się mszczą i tak było w tym meczu. Czujemy niedosyt. Jednak mamy pierwsze punkty, pierwszą bramkę i cieszy również fakt, że stwarzamy sobie sytuacje bramkowe oraz ambitna i waleczna postawa zawodników.

Facebook