Popis Młodzików Młodszych

Na naszych młodzików młodszych nie ma mocnych. Trzy mecze, 16 strzelonych bramek, zero straconych. Przypieczętowane mistrzostwo w rundzie jesiennej, oraz awans KKP Korona II do drugiej ligi świętokrzyskiej. Brawo!

Świętokrzyska Liga Młodzika Młodszego

KKP Korona 9–0 DAP Kielce

Bramki: Kowalewski x2, Glibowski x2, Szymoniak x2, Bębenek, Zajęcki

KKP Korona: Kukla, Paluch, Bębenek, Nowacki, Wira, Szymonak, Zajęcki, Gil, Kuziel, Glibowski, Tomaszewski, Majcherczyk, Kowalewski, Sobczyński, Orłowicz

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Cieszymy się z jakości gry prezentowanej przez nasz zespół czego odzwierciedleniem są wyniki w rywalizacji. Gratulujemy chłopcom efektownego zwycięstwa.

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego GR 1

KKP Korona II  3-0 SAR Przyjmo

Bramki:  2x Wrzecionowski Kacper, Piróg Kamil

KKP Korona: Półtorak, Banasik, Kierzkowski, Paluch, Wielgo, Kułaga, Gawlik, Branewicz, Piróg, Straszewski, Barański, Wrzecionowski.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: W sobotę rozegraliśmy ostatni mecz tej rundy. Od samego początku przeciwnik stosuje wysoki pressing co utrudnia nam otwarcie i budowanie gry. Z czasem zaczynamy dochodzić do głosu, gramy szybciej piłką oraz zaczynamy odważniej podejmować pojedynki 1×1. Niestety brakuje nam skutecznej finalizacji pod bramką przeciwnika przez co do przerwy zdobywamy tylko 1 gola. Po zmianie stron nasza przewaga na boisku jest bardziej wyraźna. Mamy wiele sytuacji pod bramką przeciwnika, w bocznych strefach wygrywamy pojedynki 1×1. Z wielu sytuacji 2 zamieniamy na gole i mecz kończymy wynikiem 3:0.

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego gr. 2

Tęcza Gowarczów 0–4 KKP Korona III

Bramki: 3x Widliński Ignacy, Cielibała Filip

KKP Korona: Ocetek, Zbróg, Widliński, Szustak, Cielibała, Szymoniak, Gałat, Plech, Baran.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: W sobotę wyjazdowym meczem z Tęczą Gowarczów kończymy rundę jesienną. Chłopcy przystępują do spotkania z ogromnym zaangażowaniem. Wysoki pressing, wygrane gry 1×1 przekładają się na spore zagrożenie pod bramką przeciwnika co znów przekładamy na 2 gole. W kolejnych minutach gra nie ulega zmianie. Chłopcy tworzą składne akcje, podejmują odpowiednie działania w bronieniu przez co przeciwnik nie stwarza sobie sytuacji do zdobycia gola. Ostatecznie mecz kończymy zwycięstwem 4:0. Cieszy podejście chłopaków do spotkania oraz mądre i odważne działania indywidualne a także grupowe.  

Facebook