Pojedynki Trampkarzy między sobą

W tej kolejce ligowej los sprawił, że nasze drużyny zmierzyły się między sobą. Dla nikogo nie są to łatwe mecze, ale chłopcy podeszli do nich z ogromnym zaangażowaniem i szacunkiem do siebie.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

KKP Korona II 2–4  KKP Korona I

Bramki: Bojek, Samobójcza/ Kmietowicz, Bilski, Kośmicki, Wypych

Asysty KKP I: Kacper Kmietowicz Marcel Dębiec, Wiktor Skowroński i Jacek Bilski

Asysty KKP II: Sikorski, Kaleta

Skład KKP Korona I: Osinski, Iwan, Skowroński, Białek, Bilski, Dębiec, Kośmicki, Popeć, Ryś, Jaros, Dorosiński, Kmietowicz, Kondras, Pisarenko, Wypych, Janiak Krzyżanowski.

Skład KKP Korona II: Nosek, Ocios, Bracha, Krzemiński, Ksel, Sikorski, Kubicki, Majcherczyk, Bojek, Michalski, Biadun, Kasperkiewicz, Kaleta

Trener Rafał Kruk: Jak to w meczu derbowym zobaczyliśmy dużo walki i zaangażowania. W pierwszej połowie prowadziliśmy grę i wszystko układało się dobrze poza nieskutecznością. W drugiej odsłonie na samym początku dwa proste błędy i z kontrataku dostajemy dwa gole w 2 minuty. Od tego momentu musieliśmy coś zmienić aby doprowadzić do wyrównania. Wpuściłem pięciu zawodników którzy odmienili grę  i w ciągu 2 minut odmieniliśmy losy spotkania! Najpierw głową trafia Kacper Kmietowicz, a potem Jacek Bilski. Po kilku minutach strzelamy kolejną bramkę! Od tego momentu rywal gra nerwowo, a my staramy się dołożyć z kontrataku kolejna bramkę  i to się udało. Najpierw Alan Kośmicki, a potem w sytuacji sam na sam stanął Maciej Wypych i ją wykorzystał. Brawo napastnicy! Dziękuję wszystkim chłopakom za nieustępliwość! !

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Mecz derbowy był bardzo emocjonujący. Pierwsza połowa z przewagą przeciwnika, jednak raz na jakiś czas groźnie kontratakujemy. Do przerwy bez bramek. Druga połowa to festiwal strzelecki obu drużyn. Początek należał do nas strzelamy dwie bramki, jednak błędy indywidualne i determinacja przeciwnika spowodowała utratę aż czterech goli i stratę trzech punktów. To już drugi mecz w którym przegrywamy, mimo dwubramkowej przewagi w drugiej połowie.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

KKP Korona I 1–5  KKP Korona II

Bramki: Malinowski / Żyła 2, Biadun 2, samobój

Asysty: Hańćko 2, Piotrowski, Biadun

Skład KKP II: Domagała, Molęda, Sadłocha, Moczulis, Hańćko, Krakowiak, Piotrowski, Kaleta, Błaszczyk, Kubicki, Michalski, Biadun, Popiel, Łataś

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Zbyt wolna, nerwowa i niedokładna gra w pierwszej połowie sprawiła, że mieliśmy niewiele sytuacji. W dodatku na zbyt wiele pozwalaliśmy przeciwnikowi, co spowodowało utratę bramki. Do przerwy przegrywamy. W drugiej połowie gra wyglądała już trochę lepiej, więcej szybkich akcji, strzałów i większe zaangażowanie. Po strzeleniu pierwszej bramki rywal spuścił z tonu i w dość łatwy sposób dokładamy kolejne trafienia. Brawa dla rywala za dobrą i ambitną postawę.

Trener Cezary Jesiołowski i Mariusz Słabiak: Przegrywamy kolejne spotkanie po dobrej pierwszej połowie która zakończyła się remisem 1:1. Kolejny raz brakuje nam konsekwencji w grze w drugiej odsłonie. Szybko straciliśmy drugą bramkę i to podcięło nam skrzydła. Nasze ataki były nieskuteczne ponieważ strzały na bramkę były niecelne lub za słabe aby pokonać bramkarza. Na plus na pewno zaangażowanie całej drużyny w grze, na minus brak skuteczności w ataku.

Facebook