Podsumowanie zmagań ligowych

Bardzo napięty harmonogram towarzyszył nam w ostatnich kilku dniach. Wiele meczów rozegrali nasi młodzi piłkarze, którzy zaprezentowali się po raz kolejny z bardzo dobrej strony.

Zapraszamy na podsumowanie ostatnich spotkań ligowych.

Świętokrzyska I Liga Juniora Starszego

KKP Korona 3-4 GKS Nowiny

Bramki: Wawszczyk, Kościelecki, Foks

Trener Michał Stachura: Bardzo szkoda tego meczu, ponieważ prowadziliśmy 3-2 w końcówce spotkania i dajemy sobie wydrzeć zwycięstwo. Na pewno może cieszyć nasza gra, ale nie nasza skuteczność, ponieważ mogliśmy zdobyć więcej bramek.

Świętokrzyska I Liga Juniora Młodszego

AKS 1947 Busko Zdrój 0-8 KKP Korona

Bramka: Foks x3, Majka, Sikorski, Vyshniak, Długosz, Kaczmarczyk

Skład:  Koryciński, Ocios, Długosz, Bator, Sala, Stępień, Bryła Dziwoń, Foks, Majka, Rozmus oraz Kaczmarczyk, Gaweł, Vyshniak, Susło, Łukawski, Sikorski

Trener Michał Stachura, Paweł Mech, Tomasz Jóźwik: Pewne zwycięstwo naszej drużyny. Zespół od początku dobrze realizował poszczególne zasady co spowodowało, że przebieg spotkania był dość jednostronny. Gratulujemy chłopcom kolejnej wygranej.

Okręgowa Liga Juniora Młodszego

KKP Korona 3-1 Polonia Białogon

Bramki: Dąbrowski, Suliga x2

Trener Łukasz Gągorowski i Jerzy Marzec: Mimo prowadzenia po 25 minutach już 3:0 to mecz był bardzo ciekawy do samego końca. Myślę, że bardzo ważnym momentem było obronienie rzutu karnego przez naszego bramkarza. Chłopcy włożyli dużo wysiłku w spotkanie za co bardzo dziękuje.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

Wisła Sandomierz 1-5 KKP Korona I

Bramki: Alan Kośmicki 2, Jacek Bilski,Oskar Kondras, Dawid Czwartosz.

Asysty: Marcel Dębiec, Natanel Jaros, Wiktor Skowroński, Mikołaj Białek.

Trener Rafał Kruk: W meczu w Sandomierzu nie brakowało walki. Posypało się wiele kartek, ale gratulowałem postawy moim zawodnikom, bo dziś zostawili sporo zdrowia na boisku. Przeciwnik na początku postawił nam wysoko poprzeczkę, ale z upływem czasu nasza przewaga tylko rosła.

KKP Korona I 2-3 Star Starachowice

Bramki: Dorosiński, Dębiec

Asysty: Skowroński

Trener Rafał Kruk: Na porażkę na pewno zespół nie zasługuje ! Mimo że 3 podstawowych zawodników wyjechało na długi weekend i nie grało dziś z nami to i tak byliśmy zespołem lepszym od Staru. Graliśmy lepiej od rywala przez 80 minut. Star grał bardzo defensywnie i kontratakował. Nie miał pomysłu na grę. Jedynie fizyczność i długie piłki pozwoliły Starachowiczanom zainkasować u nas 3 punkty.

KKP Korona II 3-1 GKS Nowiny

Bramki: Sikorski x2, Ocios

Trener Maciej Kwiatkowski i Paweł Żmuda: Dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu. Byliśmy stroną dominującą i udokumentowaliśmy to trzema trafieniami. Na pewno możemy być bardziej uważni w defensywie.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

Star Starachowice 11-0 KKP Korona I

Trener Cezary Jesiołowski i Mariusz Słabiak: Wynik spotkania był efektem ogromnej przewagi  pod każdym względem zespołu ze Starachowic. Tego dnia musieliśmy uznać wyższość tego zespołu nad naszą drużyną. Mimo prób walki w obronie i w ataku tego dnia nic nam nie wychodziło. Zapominamy szybko o wyniku w tym spotkaniu wyciągając jednocześnie wnioski na kolejne mecze.

KKP Korona II 8-1 Kszo Ostrowiec

Bramki: Kubicki, Hańćko x4, Bojek, Błaszczyk, Kwiatek

Trener Maciej Kwiatkowski i Paweł Żmuda: Pełna dominacja naszego zespołu, który dobrze podszedł do tego spotkania. Niepotrzebnie stracona bramka pokazuje, że przez cały mecz musimy zachować pełną koncentrację.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

Gr. złota 2010

Akademia Korony S.A 1-1 KKP Korona I

Bramka: Ostrowski

Trener Paweł Mech i Patryk Bednarski: Mecz z Korona S.A stał na bardzo wysokim poziomie. Nasza drużyna była bardzo dobrze przygotowana do tego meczu i zawodnicy w  100%  realizowali założenia taktyczne przy otwarciu gry i budowaniu gry.  Na wysokim poziomie funkcjonowaliśmy w pressingu średnim i pod koniec pierwszej połowy zdobywamy bramkę  po przejęciu piłki w strefie średniej. W drugiej połowie pomimo kilku dogodnych sytuacji niestety nie udało się zdobyć bramki. Jest niedosyt po meczu lecz cieszymy się  że zawodnicy przekładają aspekty które realizujemy w treningu na mecz i ciągle się rozwijają.

Gr. złota 2011/Gr. srebrna 2010

KKP Korona II 4-1 KKP Korona III

Bramki: Czekaj, Kózka x2, Grad/ Kasperek

Trenerzy Michał Kostucha i Michał Stachura: Dobry mecz  w wykonaniu naszego zespołu. Dobrze funkcjonowała faza przejściowa z obrony do ataku i dzięki temu mieliśmy sporo sytuacji. Dziękujemy drużynie za zaangażowanie.

Trener Paweł Mech i Tomasz Detka: W meczu z KKP II tempo naszej gry i efektywność  działań zdecydowanie była na niskim poziomie. Podejmowaliśmy bardzo dużo złych decyzji w fazie budowania gry. Dopiero pod koniec meczu zdobywamy honorową bramkę z rzutu wolnego. Musimy jak najszybciej przeanalizować to spotkanie i  wyciągnąć wnioski.

Gr. złota 2011*

*- drużyna występuje w wyższej kategorii wiekowej

KKP Korona II 0–2 Korona S.A

KKP Korona II: Kukla, Mikina, Czekaj, Grad, Gębski, Kowalewski, Dudek, Kózka, Latałą, Dzigman, Domagała, Wira

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Mimo przegranej jesteśmy zadowoleni z postawy zespołu w tym spotkaniu. Chłopcy po raz kolejny pokazali, że rywalizacja w wyższej kategorii wiekowej nie sprawia im problemów. Chociaż mecz nie zakończył się po naszej myśli to wierzymy, że w takie środowisko będzie dla naszych zawodników optymalnym bodźcem do dalszej pracy i rozwoju ich umiejętności. Dziękujemy drużynie za zaangażowanie i czekamy na kolejne ligowe spotkania.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Młodszego

KKP Korona 1–3 Korona S.A

Bramka: Kowalewski

KKP Korona: Kukla, Paluch, Bębenek, Zajęcki, Gil, Kuziel, Glibowski, Tomaszewski, Majcherczyk, Kowalewski, Raczyński, Kruk, Mikina, Nowacki

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Nie był to udany występ naszej drużyny. Przede wszystkim zbyt łatwo pozwoliliśmy rywalom na zdobycie bramek w sytuacjach zdawałoby się niegroźnych dla nas. Z kolei w polu karnym przeciwnika brakowało nam odpowiednich decyzji i szybszego tempa gry aby zdobyć więcej bramek. Dziękujemy chłopcom za zaangażowanie jednak wiemy, że stać ich na zdecydowanie lepszą grę.

Świętokrzyska II Liga Młodzika Młodszego

Gr. srebrna 2011

Kszo Ostrowiec 0–3 KKP Korona II

KKP Korona: Orłowicz, Sobczyński, Kułaga, Piróg, Wrzecionowski, Paluch, Szymoniak, Włudyga, Kot, Widłak, Wielgo, Branewicz, Iwan, Sztuka, Gawlik, Kowalski, Kierzkowski, Straszewski.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Początkowe minuty spotkania z Kszo nie zwiastują późniejszej porażki. Jesteśmy wysoko ustawieni,  co chwilę odbieramy piłkę, nie pozwalamy przeciwnikowi na zbyt wiele. Konstruujemy kilka składnych akcji, nie wykorzystujemy sytuacji sam na sam z bramkarzem.  Z czasem pozwalamy przeciwnikowi na zbyt wiele, tworzą się  za duże odległości pomiędzy formacjami. Pod koniec 1 połowy po naszych błędach i nieodpowiednim ustawieniu tracimy gola. Po przerwie, to my jesteśmy stroną dominującą, zespół Kszo ustawiony nisko, liczący na grę z kontry. Co chwilę tworzymy zagrożenie pod bramką przeciwnika, lecz nie dochodzimy do sytuacji 100 %. Przeciwnik gra mądrze w obronie. Po dwóch wybiciach piłki tracimy 2 bramki, brak asekuracji, przegrane pojedynki 1×1 skutkują zdobytymi golami przez zawodników z Ostrowca. W późniejszej fazie tworzymy również kolejne sytuacje pod bramką przeciwnika, lecz tego dnia nie jesteśmy w stanie zdobyć gola. Musimy szybko wyciągnąć wnioski odnośnie meczu z Kszo, przeanalizować stracone bramki oraz naszą grę dotyczącą finalizacji akcji.

KKP Korona II 2-1 AP Stąporków

Bramki: Barański, Wrzecinowski

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Pomimo straty bramki, nasz zespół starał się realizować założenia taktyczne. Staraliśmy się być cierpliwi w naszych poczynaniach i dzięki temu w końcówce spotkania przechylamy szalę zwycięstwa na naszą stronę.

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego

Gr. brązowa 2011

KKP Korona III 5–0 Akademia SAR

Bramki: 2x Dzierżak, Półtorak, Wicha, Widliński.

KKP Korona: Zbróg, Józefik, Żesławski,  Widliński,  Marcinkowski, Ocetek, Cisak, Musiał , Wicha, Szostak, Półtorak, Dzierżak, Detka, Banasik.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: W pierwszych minutach meczu  z Akademią SAR mamy przewagę co skutkuje zdobytą bramką z rzutu rożnego. Pierwsza połowa nie należała do udanych oprócz kilku dobrych, składnych akcji. Przeciwnik również tworzy kilka zagrożeń pod naszą bramką , lecz nie udaje mu się zdobyć gola. W 2 połowę schodzimy zmotywowani, z większym zaangażowaniem co przekłada się na szybko zdobyte 2 gole. Gramy uważnie w obronie, staramy się nie dopuszczać przeciwnika pod nasze pole bramkowe. W kolejnych minutach po składnej akcji zdobywamy bramkę na 4:0 oraz pod koniec spotkania po indywidualnej akcji naszego skrzydłowego zamykamy spotkanie golem na 5:0. Gratulacje jeszcze raz dla całej drużyny.

KKP Korona III 3-0 Astra Piekoszów

Bramki: Cieślak, Widliński Detka

Trener Michał Kuli i Bartek Lewandowski: Kolejne dobre spotkanie w wykonaniu naszego zespołu. Cieszymy się, że po raz kolejny gramy na „zero” z tyłu. Do tego mamy sporo sytuacji do strzelenia bramek i trzy z nich udaje nam się zamienić na gole.  

 

Facebook