Pierwsze mecze kontrolne w sezonie 2022/23 rocznika 2015.

W sobotę grupa złota rocznika 2015 w Kielcach rozegrała mecz kontrolny z drużyną Radomiaka Radom. Natomiast grupa srebrna w niedzielę udała się do Bilczy na sparing z Moravią Morawica.

Gr. popołudniowa złota

KKP Korona – Radomiak Radom

Bramki: Buras x3, Kania x4, Kolman x2, Mazur, Roszczypała x2, Małkiewicz x5, Kisiel x5, Dziubiński x2, Komorowski x2, Raczkowski x2, Sosnowski,

Skład: Buras, Dziubiński, Jamorski, Kania, Kisiel, Komorowski Kolman, Małkiewicz, Mazur, Raczkowski, Roszczypała, Sosnowski, Trojan

Trener Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Pierwszy mecz i od razu dość wymagający przeciwnik. Dwie godziny grania w którym chłopcy pokazali się z dobrej strony, wygrywając wiele pojedynków 1×1 ale też tworząc składnych akcje na 1, 2 kontakty. Potencjał w tych chłopcach jest bardzo duży, super że frekwencja na treningach jest wysoka bo możemy poprawiać z treningu na trening wszystkie mankamenty, a także ulepszać to co już chłopcy potrafią. 
Praca z nimi to czysta przyjemność, ale trzeba zaznaczyć i podziękować Panią trenerkom Marysi i Marlenie które dotychczas pracowały z tą grupa i wykonały kawał świetnej pracy.

gr. srebrna
Moravia Morawica – KKP Korona

Gr. popołudniowa srebrna

Moravia Morawica – KKP Korona

Bramki: Bakalarz x2, Góźdź, Krężołek x7, Mizera

Skład: Bakalarz, Bochnacki, Gołębiowski, Góźdź, Krężołek, Kula, Ksel, Mech, Mizera, Sałkiewicz

Trener Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Chłopcy w swoim pierwszym meczu w tym sezonie zaczęli trochę bojaźliwie, ale z każdą kolejną akcją podejmowali coraz więcej pojedynków 1×1. Na pewno byliśmy za mało aktywni bez piłki. Rozpoczęcie akcji od swojej bramki także budzi zastrzeżenia, ale postaramy się już na najbliższych treningach popracować nad tymi aspektami, które najbardziej szwankowały. Dziękujemy chłopcom za zaangażowanie, a trenerowi Sławkowi za zaproszenie.

Facebook