Orliki Starsze w akcji

Turnieje w ramach rozgrywek Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej trwają w najlepsze. Jak poszło naszym drużynom? Zapraszamy do krótkiej relacji.

Półfinał A

Drużyny: KKP Korona I, Kopalnia Talentów Morawica, DAP Kielce, Akademia Korony S.A., AP Spartakus Daleszyce

Trenerzy Michał Kostucha i Michał Stachura: Kolejny udany turniej w naszym wykonaniu, gdzie udaje się wygrać wszystkie spotkanie. Cieszy podejście naszych zawodników, którzy z dużym zaangażowaniem rozgrywali kolejne spotkania.

Grupa E

Drużyny: KKP Korona II, KKP Korona III, AP Champions Stątporków, KS Radiators Stąporków, KS DAP Kielce II, KS DAP Kielce III

KKP Korona  II: Żesławski Oliwier, Wicha Maciej, Długosz Antoni,  Stefańczyk Igor, Zbróg Olaf, Józefik Adam, Plech Jan, Cielibała Filip, Baran Mikołaj, Cisak Marcin, Ocetek Kacper, Szustak Oskar, Kozera Tomasz.

KKP Korona III: Borkowski Bartosz, Siwek Jakub, Komorowski Wojciech, Kogut Julian,  Wołoszyn Aleksander, Gałat Dawid, Morawiecki Wiktor, Chmiel Mikołaj, Kowalik Dawid, Widliński Ignacy, Musiał Patryk.

Trenerzy Michał Kulik i Bartosz Lewandowski: W sobotę jako organizator turnieju mieliśmy przyjemność po raz kolejny zmierzyć się z drużynami z DAP-u Kielce oraz drużyną Champions Stąporków oraz Radiators Stąporków. Każdy z chłopców który znalazł się w kadrze dostał szansę gry w meczach ze wszystkimi przeciwnikami. Cieszy zaangażowanie chłopców na boisku. W większości meczy chłopcy starają się tworzyć akcje zgodnie z założonymi planami poczynając od rozpoczęcia gry po budowanie kończąc na finalizacji. Na boisku chłopcy stworzyli bardzo dużo akcji z których padło sporo bramek. Oczywiście przytrafiało nam się również sporo błędów co motywuje nas do dalszej pracy aby w kolejnym turnieju było ich mniej.

Facebook