ORLIKI MŁODSZE I STARSZE W AKCJI

W miniony weekend nasze Orliki rozegrały kolejne gry w ramach turniejów organizowanych przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej.

Orlik Starszy Półfinał A

Drużyny: KKP Korona I, Kopalnia Talentów Morawica, KS DAP Kielce, Akademia Korony S.A., AP Spartakus Daleszyce

Trenerzy Michał Kostucha i Michał Stachura: Za nami kolejny udany turniej, gdzie wygrywamy wszystkie spotkania nie tracąc bramki. Dziękujemy drużynie za determinacje i mądrą grę.

Orlik Młodszy Gr. D

Drużyny: KKP Korona V, KKP Korona VI, GLKS Wicher Miedziana Góra, LZS Granat Borki, GKS 4ECO Astra Piekoszów

Skład: Kacper Ślusarski, Adam Chudziński, Francieszek Ramiączek, Wiktor Bartocha, Mateusz Dziubek, Dawid Wójcik, Mateszu Ziętal, Adam Januszewski, Antoni Uracz, Franciszek Borucki, Aleksander Werner, Kacper Kuźma, Maciej Migaszewski, Artur Sitarz

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Karol Styrcz: Kolejny turniej w Kielcach za  nami, bardzo fajnie że mieliśmy większość zawodników bo mogliśmy sprawdzić ich na wielu pozycjach, każdy zagrał 5 meczów po 15 minut i dał z siebie wszytko. Wyniki nie były dla nas zadowalające bo jak z przodu w wielu sytuacjach zagraliśmy dobrze to w obronie graliśmy niepewnie, dając łatwo się ogrywać rywalom, ale jeśli dalej będzie taka frekwencja i tyle zapału u tych młodych chłopców to myślę, że szybko złapiemy pewne nawyki i będzie nam dużo łatwiej.

Facebook