ORLIKI I ŻAKI W AKCJI

Działo się w ostatnim tygodniu i naszych Orlików i Żaków. Zapraszamy do naszej relacji.

Orlik Starszy gr. E

Drużyny: KKP Korona II, KKP Korona III, KS DAP Kielce (dwie drużyny), AP Champions Stąporków, KS Radiators Stąporków.

Skład KKP Korona  II: Wicha Maciej, Długosz Antoni,  Zbróg Olaf, Józefik Adam, Cielibała Filip, Baran Mikołaj, Cisak Marcin, Ocetek Kacper, Szustak Oskar, Kozera Tomasz, Szostak Ksawery.

Skład KKP Korona III: Borkowski Bartosz, Siwek Jakub, Komorowski Wojciech,  Gałat Dawid, Morawiecki Wiktor, Chmiel Mikołaj, Kowalik Dawid, Widliński Ignacy, Musiał Patryk, Półtorak Filip, Cieślak Jan, Adamczyk Piotr.

Trenerzy Michał Kulik i Bartosz Lewandowski: W niedzielę udaliśmy się do Stąporkowa na kolejny turniej o Puchar Prezesa ŚZPN. Chłopcy do turnieju podeszli z ogromnym zaangażowaniem co było widać w każdym z rozegranych spotkań. Cieszy nas Trenerów coraz lepsze rozumienie gry przez chłopców. Zawodnicy starają się rozgrywać piłkę, tworząc składne akcje unikając niepotrzebnych podań i działań na boisku. W każdym meczu zauważyć można było wiele gier 1×1 z których chłopcy wychodzili zwycięsko. Na turnieju jedna  jak i druga drużyna zdobywa sporo goli co bardzo nas cieszy i czekamy z niecierpliwością na kolejny turniej i mecze.

Żak Starszy gr. 2

KKP Korona I – Astra Piekoszów

KKP Korona I  –  AP Spartakus Daleszyce

KKP Korona II – Astra Piekoszów

KKP Korona II – AP Spartakus Daleszyce

KKP Korona I Kielce – KKP Korona II Kielce

Bramki strzelali: Sotniczuk x 9, Sorbian x 6, Czarnecki x 4, Turek x 4, Matys x 3, Kisiel x 2, Siekański x 2, Ludwinek x 2, Socha, Kaleta, Chrobot, Korski

Skład KKP Korona I: Czarnecki Michał, Grabarczyk Marcel, Kaleta Kacper, Kisiel Filip, Korski Jacek, Matys Tomasz, Sorbian Adam, Sotniczuk Bartosz

Skład KKP Korona II: Chrobot Michał, Dominiak Oskar, Kępa Piotr, Ludwinek Krzysztof, Molęda Aleksander, Siekański Franciszek, Socha Filip, Turek Piotr

Komentarz Michał Sarek, Karol Nieszporek: W niedzielne przedpołudnie mieliśmy okazję zaprezentować swoje umiejętności na turnieju w Piekoszowie. Zawodnicy do każdego pojedynku podeszli odpowiednio skoncentrowani i zaangażowani. Chłopcy chętnie podejmowali pojedynki 1 x 1, czym robili sobie przewagę. Organizacja gry zarówno w ataku, jak i obronie na zadowalającym poziomie. To był ostatni już turniej w tym sezonie, dziękujemy drużynom z Piekoszowa i Daleszyc za rywalizację.

Towarzyski Turniej Żaków (gr. srebrna 2013)

W ostatnią sobotę grupa srebrna rocznika 2013 miała szanse sprawdzić się w towarzyskim turnieju żaków, organizowanym przez klub Moravia KS Morawica. Oprócz gospodarzy i naszych dwóch drużyn udział wzięli także: DAP Kielce, Wicher Miedziana Góra, Nowińska Akademia Futsalu, ŁKS Łagów.

Skład KKP KORONA III: Sularz, Jedliński, Mojecki, Trojan, Sobczak, Gil, Wicha

Skład KKP KORONA IV: Kudła, Dąbrowski, Pawlaczyk, Jędrzejewski, Socha, Młynarczyk,

Bramki: Mojecki, Młynarczyk, Sularz, Sobczak, Ciosek, Jedliński x2, Trojan x2, Socha x2, Dąbrowski x2

Trenerzy Sławomir Grusznis i Bartosz Lewandowski: Chłopcy rozegrali całkiem niezły turniej. Coraz lepiej wygląda współpraca na boisku podczas budowania ataku i finalizacji akcji. Zawodnicy trzymali się założeń taktycznych i poprawnie wypełniali swoje zadania. Dalej na treningu będziemy pracować nad koncentracją i grą w obronie, ponieważ niektóre błędy indywidualne lub zespołowe kosztowały nas utratę bramek w końcówkach spotkań. Na szczęście aspektów pozytywnych było więcej niż tych negatywnych. Reasumując, chłopcy mają za sobą dobry turniej, podczas którego rozegrali wiele składnych akcji i strzelili parę ładnych bramek. W naszych drużynach, za dobrą postawę na boisku zostali wyróżnieni Tomek Mojecki oraz Janek Dąbrowski, którzy w nagrodę otrzymali symboliczne statuetki. Dziękujemy zawodnikom za walkę, a rodzicom za liczne przybycie i wsparcie z trybun. Podziękowania również dla gospodarzy turnieju za organizację.

Żak Młodszy 2014 gr. 7

W ostatnią sobotę grupa srebrna rocznika 2014 wzięła udział w drugim turnieju żaków młodszych w Busku-Zdroju.

Drużyny: KKP KORONA III, KKP KORONA IV, WKS Brain&Body I Chmielnik, WKS Brain &Body II Chmielnik, FA Chmielnik, FA Busko-Zdrój
Skład KKP KORONA III: Koch, Migaszewski, Czaja, Kozłowski, Wasilewski, Kraśnicki,
Skład KKP KORONA IV
: Krzysztofik, Filipowicz, Skrzypek, Ksel, Baliński, Lewandowski, Gorzałczyński.

Trenerzy Sławek Grusznis i Bartek Lewandowski: Bardzo trudy turniej, ponieważ wiał silny wiatr, który sprawiał trudności w prowadzeniu piłki, przyjęciu, czy strzałach. Pomimo tych niesprzyjających warunków nasi chłopcy zaprezentowali się dość solidnie. Widać było coraz lepszą pracę w obronie, nad którą w ostatnim czasie pracujemy, ale też nie brakowało wielu dobrych akcji w ataku. Bardzo dziękujemy organizatorowi  turnieju – zespołowi FA Kopernikus Busko- Zdrój za miłe przyjęcie i puchar za uczestnictwo w turnieju.

Facebook