Obóz dochodzeniowy rocznika 2016

W każdym dniu zawodnicy odbyli jednostki treningowe na boisku sztucznym pod balonem, gdzie oprócz mnóstwa minut gier, wiele czasu poświęcono na poprawę sprawności motorycznej oraz techniki indywidualnej. Oprócz codziennych treningów na podopiecznych Szymona Szymaszka i Łukasza Tarki czekała ciekawa atrakcja.

Tydzień rozpoczęto odwiedzinami w akademii dryftu „Drift&Fun”. Zawodnicy mogli „wyszumieć się” driftując na specjalnie przygotowanym torze. Wtorek to warsztaty rozwijające kreatywność  z „Lego EDUKIDO”. Następnego dnia udano się do kina na film „Emma i czarny jaguar”.  W czwartym dniu oprócz treningów piłkarskich odbyły się zajęcia na hali podczas, których zespół budował współpracę i kreatywność w różnorodnych grach i zabawach. Na  zakończenie obozu zawodnicy wybrali się do parku trampolin „Happy Jumper” gdzie mogli dać upust swoim emocjom i skorzystać z wielu atrakcji parku rozrywki.

Po drugim treningu nasi zawodnicy otrzymali od klubu upominek w postaci torby sportowej.

Dziękujemy również firmie „Potrafka” za pyszne obiady.

Trener Szymon Szymaszek i Łukasz Tarka: W obozie dochodzeniowym rocznika 2016 wzięło udział 18 chłopców z trzech grup szkoleniowych. Był to pierwszy taki obóz dla naszych podopiecznych i jesteśmy pod wrażeniem ich samodzielności oraz organizacji. Wszystko przebiegło zgodnie z planem i wszyscy co najważniejsze zakończyli zmagania obozowe zdrowi.

Facebook