Obóz dochodzeniowy rocznika 2015

Za chłopcami z rocznika 2015 bardzo owocny okres, gdzie w pierwszym tygodniu ferii uczestniczyli w obozie dochodzeniowym. Oprócz dużej ilości godzin treningu, zawodnicy mieli okazję uczestniczyć w wielu atrakcjach.

W pierwszym dniu podopieczni Łukasza Gągorowskiego i Łukasza Karwowskiego udali się do kina na animację „Wyfrunięci”. Podczas seansu nie zabrakło śmiechów i żartów. We wtorek odwiedzili ściankę wspinaczkową, gdzie przez dwie godziny zdobywali kolejne szczyty. Następny dzień to quiz piłkarski, a zwycięzcami okazała się drużyna FC Parówki, a następnie zajęcia z AIKIDO, gdzie widać było po zawodnikach duże zmęczenie. W czwartek odbyły się warsztaty z robienia Pizzy w lokalu Głodna Małpa. Nasi młodzi uczestnicy mogli poznać kulturę Włoch i zobaczyć jak robi się prawdziwy włoski przysmak. W ostatnim dniu cała grupa udała się do FLY PARKu, gdzie mogła szaleć do woli. Na zakończenie każdy z uczestników dostał pamiątkowy gadżet.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Był to bardzo pożyteczny czas dla naszych zawodników, którzy trenowali ciężko i korzystali z atrakcji, które zorganizowaliśmy. Grupa mogła się zintegrować, a to oprócz wartościowych zajęć piłkarskich bardzo nas cieszy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za miło spędzony pierwszy tydzień ferii.

Partnerem Obozu był FLYPARK Kielce

Facebook