Nieudana inauguracja w Młodziku Młodszym

Grupa srebrna i brązowa zainaugurowały wiosenne rozgrywki ligowe. Niestety oba spotkania zakończyły się porażką, ale mamy nadzieję, że kolejne mecze będą lepsze.

Świętokrzyska II Liga Młodzika Młodszego

Gr. srebrna 2012

PAS Skarżysko 4-0 KKP Korona II

Skład: Chłopek, Robak, Ciężarkiewicz, Bartocha, Siwek, Loranty, Chmielewski, Kasprzyk, Kubik, Rynk, Kwiecień,Świerczyński. 

Trenerzy Marek Parzyszek i Iwo Sochacki: Wynik i tak wysoka porażka nie odzwierciedla tego co było na boisku. Rzeczywiści zespół że Skarżysko zaskoczyła i rozegrała bardzo dobry mecz. W tym meczu przeciwnik był skuteczny. Wykorzystał swoje okazję z czego dwie pierwsze bramki były utracone po naszych błędach w obronie. Na nasz plus to prawidłowo przygotowywaliśmy nasze akcje. Piłka rozgrywana była od bramkarza przez obrońców do pomocników i tam widać było nasze mankamenty w finalizacji w ataku. Choć stworzyliśmy kilka sytuacji bramkowych niestety nie udało się zdobyć choćby jednej bramki. 

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego

Gr. brązowa 2012

KKP Korona III 1-4 Naprzód Jędrzejów

Bramka: Sitarz

Trenerzy Iwo Sochacki i Marek Parzyszek: Pierwszy mecz ligowy z Naprzodem Jędrzejów zupełnie nam nie wyszedł. Wiele prostych błędów w defensywie powodowało sytuacje pod naszą bramką. Dzięki świetnej postawie w pierwszej połowie naszego bramkarza był bezbramkowy remis. Po stracie trzech bramek łapiemy kontakt, lecz mimo bardziej otwartej gry i kilku sytuacji nie udaje nam się strzelić kolejnych bramek. Był to mecz z solidnym przeciwnikiem i na pewno wyciągniemy wnioski przed następnym meczem.

Facebook