Nieudana inauguracja Juniorów Młodszych

Mimo swoich sytuacji, nasi juniorzy nie mogą zaliczyć spotkań do udanych. Jesteśmy pewni, że wnioski zostaną wyciągnięte i już w drugiej kolejce będzie dużo lepiej.

Pogoń Staszów 5-0 KKP Korona II

Skład: Bęczkowski- Cygan(55’ Łukawski), Dębiec, Fiuk, Krzyżanowski, Jaros(45’Jakubowski Eryk), Czarnowski, Stachurski, Kochanowski, Kmietowicz, Vyshniak(45’Ksel),

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Od początku spotkania gospodarze grali wysokim pressingiem z którym sobie zupełnie nie radziliśmy. Jednak dwie pierwsze bramki to nasze prezenty, które gospodarze bezwzględnie wykorzystali. Po szybko straconych bramkach zaczęliśmy śmielej atakować i po kilku składnych akcjach nie wykorzystujemy stuprocentowej sytuacji, trafiamy w słupek a później w poprzeczkę. Mamy też swoje szanse po stałych fragmentach jednak zbyt mała determinacja z naszej strony nie pozwala nam na strzelenie kontaktowej bramki. Na początku drugiej połowy tracimy bramkę i gospodarze już do końca kontrolują mecz i podwyższają zasłużone prowadzenie. 

KKP Korona III 3-4 Astra Piekoszów

Bramki: Dąbrowski, Foks, Płatek

Trener Sławomir Łukawski i Jerzy Marzec: Ogromne zaangażowanie i ambicja, dużo nie wykorzystanych sytuacji bramkowych i niestety błędy indywidualne, które grający bardzo fizycznie piłkę rywal wykorzystał.

Facebook