Niespodzianka w Młodziku Młodszym

Tym razem dobra gra nie przełożyła się na zdobycie 3 punktów przez nasze drużyny w Młodziku Młodszym. W ten weekend tylko KKP Korona III mógł cieszyć się ze zwycięstwa po końcowym gwizdku. Jednak nasze drużyny nie spuszczają głów i jesteśmy przekonani, że kolejne spotkania zakończą się po ich myśli.

Grupa złota 2011

Świętokrzyska I Liga Młodzika Młodszego

KKP Korona 1–3 Korona S.A

Bramka: Kowalewski

KKP Korona: Kukla, Paluch, Bębenek, Zajęcki, Gil, Kuziel, Glibowski, Tomaszewski, Majcherczyk, Kowalewski, Raczyński, Kruk, Mikina, Nowacki

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Nie był to udany występ naszej drużyny. Przede wszystkim zbyt łatwo pozwoliliśmy rywalom na zdobycie bramek w sytuacjach zdawałoby się niegroźnych dla nas. Z kolei w polu karnym przeciwnika brakowało nam odpowiednich decyzji i szybszego tempa gry aby zdobyć więcej bramek. Dziękujemy chłopcom za zaangażowanie jednak wiemy, że stać ich na zdecydowanie lepszą grę.

Grupa srebrna 2011

Świętokrzyska II Liga Młodzika Młodszego

Kszo Ostrowiec 0–3 KKP Korona II

KKP Korona: Orłowicz, Sobczyński, Kułaga, Piróg, Wrzecionowski, Paluch, Szymoniak, Włudyga, Kot, Widłak, Wielgo, Branewicz, Iwan, Sztuka, Gawlik, Kowalski, Kierzkowski, Straszewski.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Początkowe minuty spotkania z Kszo nie zwiastują późniejszej porażki. Jesteśmy wysoko ustawieni,  co chwilę odbieramy piłkę, nie pozwalamy przeciwnikowi na zbyt wiele. Konstruujemy kilka składnych akcji, nie wykorzystujemy sytuacji sam na sam z bramkarzem.  Z czasem pozwalamy przeciwnikowi na zbyt wiele, tworzą się  za duże odległości pomiędzy formacjami. Pod koniec 1 połowy po naszych błędach i nieodpowiednim ustawieniu tracimy gola. Po przerwie, to my jesteśmy stroną dominującą, zespół Kszo ustawiony nisko, liczący na grę z kontry. Co chwilę tworzymy zagrożenie pod bramką przeciwnika, lecz nie dochodzimy do sytuacji 100 %. Przeciwnik gra mądrze w obronie. Po dwóch wybiciach piłki tracimy 2 bramki, brak asekuracji, przegrane pojedynki 1×1 skutkują zdobytymi golami przez zawodników z Ostrowca. W późniejszej fazie tworzymy również kolejne sytuacje pod bramką przeciwnika, lecz tego dnia nie jesteśmy w stanie zdobyć gola. Musimy szybko wyciągnąć wnioski odnośnie meczu z Kszo, przeanalizować stracone bramki oraz naszą grę dotyczącą finalizacji akcji.

Grupa brązowa 2011

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego

KKP Korona III 5–0 Akademia SAR

Bramki: 2x Dzierżak, Półtorak, Wicha, Widliński.

KKP Korona: Zbróg, Józefik, Żesławski,  Widliński,  Marcinkowski, Ocetek, Cisak, Musiał , Wicha, Szostak, Półtorak, Dzierżak, Detka, Banasik.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: W pierwszych minutach meczu  z Akademią SAR mamy przewagę co skutkuje zdobytą bramką z rzutu rożnego. Pierwsza połowa nie należała do udanych oprócz kilku dobrych, składnych akcji. Przeciwnik również tworzy kilka zagrożeń pod naszą bramką , lecz nie udaje mu się zdobyć gola. W 2 połowę schodzimy zmotywowani, z większym zaangażowaniem co przekłada się na szybko zdobyte 2 gole. Gramy uważnie w obronie, staramy się nie dopuszczać przeciwnika pod nasze pole bramkowe. W kolejnych minutach po składnej akcji zdobywamy bramkę na 4:0 oraz pod koniec spotkania po indywidualnej akcji naszego skrzydłowego zamykamy spotkanie golem na 5:0. Gratulacje jeszcze raz dla całej drużyny.

Facebook