Nierówna forma trampkarzy

W tym tygodniu niektórzy trenerzy z pewnością dla swoich zawodników zorganizują trening strzelecki, ponieważ przez słabą skuteczność dwa nasze zespoły niepotrzebnie straciły punkty. Mamy nadzieję, że już za tydzień celowniki będą dobrze nastawione i będziemy cieszyć się z trzech punktów.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

KKP Korona 10-1 Victoria Skalbmierz

Bramki: Oskar Kondras 3,Alan Kośmicki, Mikołaj Krzyżanowski, Wiktor Skowroński, Marcel Dębiec, Dawid Czwartosz, Eryk Stachurski, Mikołaj Białek.

Skład: Osinsk, Iwan, Krzyżanowski, Białek, Bilski, Jaros, Dębiec, Skowroński, Popeć, Kośmicki, Wypych, Kondras, Czarnowski, Ryś, Czwartosz, Kmietowicz, Stachurski.

Trener Rafał Kruk: Pierwsza połowa to ogromna przewaga naszego zespołu. Niestety mnóstwo ataków nie zostało zakończonych strzałem na bramkę. Schodzimy na przerwę zaledwie z jedną bramką. W drugiej połowie wprowadziłem od razu 4 zmiany i to podziałało na plus. Zawodnicy rezerwowi szybko odnaleźli sposób na zdobywanie goli, bo po 8 minutach było już 4:0! Przy tym wyniku każdy zawodnik złapał luz. Wtedy zagraliśmy składnie i zespołowo.  Z dobrej strony pokazał się Oskar Kondras który ustrzelił hat-tricka! Gratulacje dla zespołu za 2 połowę i piękne gole!

Wisła Sandomierz 3-3 KKP Korona II

Bramki: Sikorski, Kubicki, Ocios

Asysty: Bojek, Żyła

Skład: Nosek, Ocios, Krzemiński, Ksel, Sikorski, Majcherczyk, Kasperkiewicz, Kubicki, Jugo, Bojek, Hańćko, Żyła, Piotrowski, Moczulis, Błaszczyk

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Wracamy do Kielc z bardzo dużym niedosytem, zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie przy stanie 1:0 i 2:1 mamy kilka sytuacji do podwyższenia wyniku, jednak nasza skuteczność w tym meczu była bardzo niska. W końcówce spotkania tracimy dwie głupie bramki i w dwie minuty straciliśmy zwycięstwo. W doliczonym czasie strzelamy bramkę wyrównującą, później jeszcze mamy sytuacje bramkową jednak mecz kończy się niezadowalającym nas remisem.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

KKP Korona I 1-3 Star Starachowice

Bramka: Malinowski

Trener: Cezary Jesiołowski i Mariusz Słabiak: Był to dla nas zdecydowanie jeden z najlepszych pojedynków z tym przeciwnikiem. Z przebiegu gry wynik powinien być zdecydowanie na naszą korzyść. Niestety tego dnia bramka przeciwnika jak się to mówi była „zaczarowana” piłka mijała wielokrotnie o milimetry słupki i poprzeczki. Popełniamy znów proste błędy w obronie i dlatego później ciężko nam gonić wynik. Mimo to jestem zadowolony z ilości stwarzanych sytuacji podbramkowych.

KSZO Ostrowiec Św. 2-7 KKP Korona II

Bramki: Bojek 3, Hańćko 2, Żyła, Błaszczyk

Asysty: Bojek 3, Żyła 2, Kwiatek, Michalski

Skład: Molęda, Domagała, Hańćko, Krakowiak, Piotrowski, Kaleta, Błaszczyk, Biadun, Bojek, Kwiatek, Gołacki, Żyła, Michalski, Łataś, Ryś, Bracha

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Od początku spotkania widać było po chłopcach dużą chęć gry co zaowocowało strzeleniem czterech bramek w 20 minut. Kolejne minuty również nasza przewaga, jednak rywal dwukrotnie wykorzystał szybkie kontrataki i zmniejszył przewagę. Po koniec meczu strzelamy jeszcze dwie bramki i pewnie wygrywamy mecz w Ostrowcu.