Nierówna forma Juniorów Młodszych

Kolejny raz trenerzy swoich zespołów narzekają na brak skuteczności, która kosztuje potem cenne punkty.

Świętokrzyska I Liga Juniora Młodszego

Astra Piekoszów 2–1 KKP Korona II Kielce

Skład: Bęczkowski – Kaczmarczyk, Czarnecki, Fiuk, Łukawski (46’ Krzyżanowski), Kmietowicz, Jakubowski, Dębiec, Mordon (46’ Vyshniak), Jaros (55’ Cygan), Nowak (46’  Stachurski), Jakubowski

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Mecz od początku bardzo wyrównany. Sytuacje podbramkowe były pod obiega bramkami, ale przeciwnik był konkretniejszy i na przerwę schodziliśmy przegrywając 1:0. Po przerwie nasza gra uległa poprawie i stwarzaliśmy sobie coraz więcej sytuacji. Strzelamy bramkę na 1:1 i dążymy do zwycięstwa, jednak to przeciwnik strzela bramkę na 2:1 po rzucie karnym. Zawodnicy do końca walczą o jak najlepszy rezultat i bardzo niewiele brakło żeby z Piekoszowa przywieźć chociaż jeden punkt. Pozostaje spory niedosyt, ale chłopakom należą się brawa za walkę do końca o poprawę wyniku. 

KKP Korona III 4-1 Kszo Ostrowiec

Bramki: Dąbrowski x2, Suliga x2

Trenerzy: Sławomir Łukawski i Jerzy Marzec: Zmiana ustawienia i konkretne  zadanie do wykonania pozwoliły osiągnąć cel. Dobra postawa bramkarza gości i nasza słaba skuteczność szczególnie w 1 połowie to kolejny element do poprawy. Gratulację dla zespołu.

Facebook