Nasze Orliki na turniejach ŚZPN

Deszcz nie przeszkodził w graniu. Za naszymi Orlikami kolejne wartościowe mecze i sporo pozytywnych momentów.

Orlik Starszy 2015 | grupa srebrna

Przeciwnicy: KKP 2016 złota, Korona Kielce S.A. 2016, Orlęta Kielce 2016

Trenerzy Iwo Sochacki, Bogusław Rokosz:
„Bardzo wartościowe gry w deszczowej aurze za nami. Chłopcy konsekwentnie realizowali założenia na mecze, wymieniali dużo dobrej jakości podań oraz sporo poruszali się bez piłki. W każdym meczu daliśmy z siebie sto procent. Cieszy poprawa skuteczności, wreszcie za naszą dobrą grą idzie zdobycz bramkowa co przełożyło się na świetne rezultaty. Dziękujemy drużynom za świetną rywalizację mimo niekorzystnej pogody.”

Orlik Młodszy 2016 | grupa złota

Przeciwnicy: KKP Korona I, KKP Korona II, Orlęta Kielce, Korona Kielce S.A.

Trenerzy Paweł Mech, Karol Nieszporek:
„W sobotni poranek rozegraliśmy turniej ŚZPN. Pomimo bardzo trudnych warunków pogodowych oraz intensywnych opadów deszczu drużyna zaprezentowała się z dobrej strony. Chłopcy pokazali duże zaangażowanie, wolę walki oraz stworzyli wiele składnych akcji, które zakończyły się pięknymi bramkami. W grze zespołu było widać sporo pozytywnych elementów, jednak nie ustrzegliśmy się także prostych błędów indywidualnych, które momentami wpływały na przebieg spotkań. Mimo to zawodnicy pokazali charakter i ambitnie rywalizowali do końca każdego meczu. Turniej był wartościowym doświadczeniem, które z pewnością zaprocentuje w kolejnych występach drużyny.”

Facebook