Nasi w kadrze ŚZPN U-12

Czterech zawodników KKP Korony Kielce z rocznika 2014 znalazło się w kadrze Świętokrzyskiego ZPN U-12 na turniej w Ostródzie.

Powołani zawodnicy:

  • Januszewski Żenia
  • Kolasa Rafał
  • Kowalczyk Igor
  • Wrzecionowski Oskar

Trener: Karol Dziedzic

Turniej odbędzie się w dniach 29–31 maja 2026 r. w Ostródzie.

Zbiórka zawodników: 29 maja, godz. 6:15
Miejsce zbiórki: Hotel Stadion Kielce, ul. Ściegiennego 8

Odbiór zawodników: 31 maja, około godz. 20:00

Gratulujemy powołań i życzymy powodzenia na turnieju.

 
Facebook