Czterech zawodników KKP Korony Kielce z rocznika 2014 znalazło się w kadrze Świętokrzyskiego ZPN U-12 na turniej w Ostródzie.
Powołani zawodnicy:
- Januszewski Żenia
- Kolasa Rafał
- Kowalczyk Igor
- Wrzecionowski Oskar
Trener: Karol Dziedzic
Turniej odbędzie się w dniach 29–31 maja 2026 r. w Ostródzie.
Zbiórka zawodników: 29 maja, godz. 6:15
Miejsce zbiórki: Hotel Stadion Kielce, ul. Ściegiennego 8
Odbiór zawodników: 31 maja, około godz. 20:00
Gratulujemy powołań i życzymy powodzenia na turnieju.

