Nasi w jedenastce kolejki

Po wygranym meczu z Unią Sędziszów dwóch zawodników KKP Korona Kielce znalazło się w „11” kolejki Klasy Okręgowej, wybieranej przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej w Kielcach oraz Sport Echo Dnia.

  • Kacper Kubicki
  • Oskar Sala

Gratulujemy.

Facebook