Nasi na finałach wojewódzkich Pucharu Tymbark

Za nami finały wojewódzkie Pucharu Tymbark, w których nie zabrakło zawodników KKP Korona Kielce.

U-8 chłopców

Orły Nazaretu zajęły 4. miejsce w turnieju. W zespole wystąpił Aleksander Rdzanek.

U-10 chłopców

Asy z SP 32 wygrały finał wojewódzki i wywalczyły awans do finału ogólnopolskiego w Warszawie. W zwycięskiej drużynie znaleźli się trener Paweł Mech oraz Fabian Jędrocha.

U-12 chłopców

Orły 39 Kielce: Tymon Bębenek, Żenia Januszewski, Rafał Kolasa, Karol Kozera
PSP 2 Busko-Zdrój: Adam Paluch
SP Królewiec: Szymon Sosnowski
SP Piekoszów: Antoni Kleszowski, finalista turnieju
SP 1 Pińczów: Karol Zieliński
PSP 2 Staszów: Kacper Szcześniak

Gratulujemy wszystkim zawodnikom udziału, dobrej gry i reprezentowania swoich szkół na szczeblu wojewódzkim.

Szczególne brawa dla Asów z SP 32 za zwycięstwo i awans na finał ogólnopolski w Warszawie.

Fot. Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej w Kielcach.

Facebook