Nadrobienie ligowych zaległości

Kolejny tydzień przyniósł nam mecze ligowe, które nasi zawodnicy rozgrywali w ramach rozgrywek prowadzonych przez ŚZPN. Tym razem zaległości nadrobili Juniorzy Młodsi oraz Młodzicy.

Okręgowa Liga Juniora Młodszego

Polonia Białogon 4-4 KKP Korona II   
Bramki:  Adam Stępień, Emil Kostucha, Oskar Płatek, Hubert Gaweł 
Skład:Mikołaj Jastrzębski, Mateusz Kołodziejek, Hubert Gaweł, Piotr Dąbrowski, Filip Łukawski  Adam StępieńOskar Płatek , Dawid Pietrzykowski, Maksymilian Staniec, Emil Kostucha , Sebastian Kobus, Szymon Żońca Fabian Wyrozumski Jan Majcherczyk Bartosz Michta Jakub Czarnecki 

Trener Łukasz Gągorowski i Jerzy Marzec: Szkoda straconych punktów bo prowadziliśmy 4:2 ale z drugiej strony to w obronie zagraliśmy tak źle, że ten remis trzeba uszanować. Na pewno mecz ciekawy, dużo bramek, wiele sytuacji, ale masa błędów indywidualnych. Jako zespół dobrze przesuwaliśmy w obronie i w ataku, ale musimy przemyśleć każdy z osobna co zrobił dobrze, a co źle ponieważ gospodarze nie zaskoczyli nas jako drużyny, ale zaskoczyły nas nasze indywidualne błędy. Gramy dalej i chcemy w tych meczach zagrać lepiej, a w konsekwencji wygrać. Dziękuje zawodnikom za zaangażowanie bo każdy dał z siebie ile mógł.

Świętokrzyska Liga Młodzika Starszego

AP Star Starachowice 2-5 KKP Korona II

Bramki: Grad as. Kózka, Grad, Dudek, Dudek as Grad,, Glibowski as. Dudek

KKP Korona: Kukla, Paluch, Mikina, Dzigman, Dudek, Raczyński, Domagała, Grad, Kózka, Glibowski, Kowalewski, Latała

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Bardzo dobry występ naszej drużyny. Jesteśmy zadowoleni z działań indywidualnych naszych zawodników  w fazie ataku oraz dobrej organizacji gry w fazie obrony. Gratulujemy chłopcom znakomitego występu.

Facebook