Na Młodzików Młodszych zawsze można liczyć

Trzy mecze, trzy zwycięstwa, a do tego 16 strzelonych bramek i żadnej straconej. Trzeba przyznać, że nasi Młodzicy Młodsi z przytupem weszli w sezon.

Świętokrzyska Liga Młodzika Młodszego

Gr. złota 2011

Champions Końskie 0-4 KKP Korona I

Bramki: Glibowski, Kowalewski, Gil, Bębenek

KKP Korona I: Kukla, Paluch, Bębenek, Wira, Zajęcki, Gil, Kuziel, Glibowski, Tomaszewski, Majcherczyk, Kowalewski, Raczyński, Kruk

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu naszej drużyny. Chłopcy od początku spotkania przejęli inicjatywę i atakowali bramkę rywali. Cieszy nas wzorowa organizacja gry w fazie ataku i tempo wykonywanych działań przez chłopców. Gratulujemy zespołowi kolejnego zwycięstwa.

Świętokrzyska II Liga Młodzika Młodszego

Gr. srebrna 2011

KKP Korona II 5–0 Pogoń Staszów

Bramki: 2x Paluch, Kot, Włudyga, Szymoniak.  

KKP Korona II: Kierzkowski, Orłowicz, Sobczyński, Kułaga, Piróg, Wrzecionowski, Paluch, Szymoniak, Straszewski, Włudyga, Kot, Skotnicki, Kowalski, Gawlik, Detka, Iwan, Banasik , Sztuka.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Mecz z Pogonią zaczynamy od wysokiego pressingu co skutkuje zdobyciem gola w 10 sekundzie spotkania.  W 1 połowie realizujemy wszystkie założenia przedmeczowe. Świetnie działa faza budowania gry, wygrywamy wiele pojedynków 1×1, podejmujemy odpowiednie decyzje boiskowe oraz nasze działania grupowe i zespołowe stoją na wysokim poziomie. Do przerwy schodzimy z wynikiem 4:0, gdzie przy lepszej skuteczności wynik byłby bardziej okazały. Druga połowa nie była udana w naszym wykonaniu. Pomimo szybko zdobytej bramki oraz wielu 100 % okazji pod bramką przeciwnika, nie udało zdobyć nam się więcej goli. Dodatkowo działania indywidualne czy grupowe nie wychodzą nam jak w 1 połowie tego spotkania. Popełniamy również 3-4 znaczące błędy, które mogły doprowadzić do utraty gola. Musimy w następnych spotkaniach być bardziej skoncentrowani aby unikać prostych błędów.

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego

Gr. brązowa 2011

Deko Włoszczowa  0-7 KKP Korona III

Bramki: Żesławski, Józefik, Widliński, Długosz, Kowalik, 2x bramka samobójcza

KKP Korona III: Zbróg, Kozera, Szustak, Żesławski, Długosz, Widliński,  Baran,Bień, Marcinkowski, Ocetek, Cisak, Branewicz, Widłak, Półtorak, Dzierżak, Kowalik, Wicha, Józefik,.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Od samego początku jesteśmy stroną dominującą w tym spotkaniu. Na przerwę schodzimy prowadząc 4:0. W 2 połowie gra nie ulega zmianie. Cały czas operujemy piłką na połowie przeciwnika. Brakowało odpowiednich decyzji pod bramką przeciwnika oraz lepszej skuteczności aby wynik był bardziej okazały. Niestety ale podczas meczu nasz napastnik Antek Długosz w pojedynku 1×1, nieszczęśliwie upada na boisko co skutkuje złamaniem obojczyka. Mamy ogromną nadzieję, że Antek szybko wróci do treningów.  Jeszcze raz gratulacje dla całej drużyny za to spotkanie.

 

Facebook