Mocny początek Trampkarzy

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się nasi Trampkarze w swoich pierwszych zmaganiach ligowych.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

KKP Korona I 7-2 Victoria Salbmierz

Bramki: Mikolaj Krzyżanowski, Maciej Wypych, Mikołaj Janiak, Dawid Czwartosz 2, Szymon Dorosinski i Marcel Dębiec.

Asysty: Mikołaj Janiak, Marcel Dębiec, Dawid Czwartosz, Kuba Iwan 2, Eryk Stachurski, Alan Kośmicki.

Trener Rafał Kruk: Od początku graliśmy spokojniej i rozważniej niż w poprzednim spotkaniu. Pierwsza bramka padła ze stałego fragmentu gry w 8 minucie. Po tym trafieniu nabraliśmy jeszcze więcej pewności siebie. Jednak swoich szans nie potrafili zamienić na bramki ofensywni gracze. Niestety jeden jedyny błąd i nagle tracimy gola po kontrataku. Ta bramka tak rozzłościła nasz zespół że szybko bo po 8 minutach wyszliśmy znów na prowadzenie. Po przerwie bardzo szybko podwyższyliśmy wynik grając konsekwentnie. Cieszy nas to że gramy z meczu na mecz coraz składniej i ładniej. Dziękuję zawodnikom za zespołową grę zwłaszcza w 2 połowie! Oby tak dalej.

Wisła Sandomierz 1:1 KKP Korona II

Bramki: Malinowski

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Słaby mecz w naszym wykonaniu, mimo że pierwsi strzelamy bramkę to nie potrafimy kontrolować meczu i na zbyt wiele pozwalamy rywalowi. Po krótkim czasie rywal wyrównuje po rzucie karnym i do końca pierwszej połowy wynik już nie uległ zmianie. Druga połowa chaotyczna z obu stron, brakuje spokoju w rozegraniu piłki i zimnej głowy przy finalizacji akcji. Po wyrównanej drugiej połowie mecz kończy się podziałem punktów.

DAP – KKP Korona
gr. popołudniowa 2009

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

KS DAP Kielce 0-1 KKP Korona

Bramka: Kwiatkowski

Trener Cezary Jesiołowski i Mariusz Słabiak: Dobrze zaczęliśmy to spotkanie od dużej ilości ataków na bramkę przeciwnika. Skutkiem był szybko strzelony gol co “ustawiło” w pewien sposób przebieg całego meczu. Przeciwnicy próbowali grać z kontry, ale bezskutecznie. Dobra dyspozycja w tym dniu naszej formacji obronnej pozwoliła na zdobycie kompletu punktów. Wyciągnęliśmy pozytywne wnioski z poprzednich meczów kontrolnych I zastosowaliśmy je w praktyce co mnie jako trenera cieszy najbardziej. Brawo Drużyna!

Facebook