MOCNE GRANIE ROCZNIKA 2010

Nasi zawodnicy z grupy złotej rocznika 2010 mieli okazję w minioną sobotę zmierzyć się z jedną z czołowych akademii w kraju. Do stolicy Województwa Świętokrzyskiego zawitała drużyna Śląska Wrocław. Natomiast dzień później podopieczni Pawła Mecha i Patryka Bednarskiego podejmowali o rok starszych kolegów z Daleszyc.

KKP KORONA 1: 4 Śląsk Wrocław

Bramka: Chłopek as. Świeczko

Skład: Świeczko Łużniak Bartusiak Fornalczyk Piekoszewski Kaczmarczyk Nowak Ostrowski Łach Frankowicz Matczak Chłopek Płaza Dawid Janik Grychowski Wojdalski

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: W sobotnie popołudnie mieliśmy okazję rozegrać mecz kontrolny z jedną z najlepszych Akademii w Polsce. W pierwszej tercji meczu ze Śląskiem to zespół gości był stroną dominującą. Rywale zepchnęli nas do defensywy, jednak dobrze dysponowana linia obrony  radziła sobie z atakami Wrocławian. Pierwsza bramka padła pod koniec pierwszej tercji i w naszym odczuciu zawodnik gości był na pozycji  spalonej. W tej części meczu ograniczaliśmy się do kontrataków. W drugiej odsłonie  po znakomitym trafieniu Jakuba  Chłopka nasz zespół z minuty na minutę dochodził do coraz groźniejszych sytuacji i starał się narzucić swój styl gry. Niestety zespół Śląska ponownie wyszedł na prowadzenie, ale to tylko zmotywowało nasz zespół do lepszej gry i kolejnych ataków. Po doskonałej piłce diagonalnej na pozycję ponownie wychodzi Jakub Chłopek który  przelobował bramkarza gości ,lecz obrońca w ostatniej chwili wybija  piłkę z linii bramkowej. Po kolejnych składnych akcjach dochodziliśmy do finalizacji na bramkę przeciwnika lecz byliśmy nieskuteczni i trafialiśmy w  poprzeczkę. Niestety brakowało trochę szczęścia i precyzji.

Zespół Śląska w 3 tercji zdobył dwie kolejne bramki po spóźnionych interwencjach naszych zawodników i bramkarza. My jako trenerzy jesteśmy dumni z postawy jaka zaprezentowali nasi zawodnicy w walce z tak mocnym rywalem. Widać że ogrom pracy jaki zawodnicy wykonują na treningach przynosi zamierzone efekty! Brawo drużyna !

KKP KORONA 5:2 Spartakus Daleszyce 2009

Bramka: Chłopek as. Ostrowski, Ostrowski x2, Kaczmarczyk as. Nowak, Frankowicz as. Nowak

Skład: Świeczko Łużniak Bartusiak Fornalczyk Piekoszewski Kaczmarczyk Nowak Ostrowski Łach Frankowicz Matczak Chłopek Płaza Dawid Janik Grychowski Wojdalski Mazur

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: W meczu ze Spartakusem widać było zmęczenie naszych zawodników po wczorajszym spotkaniu ze Śląskiem Wrocław. Goście od początku meczu mocno się postawili i pierwsza bramkę zdobywamy dopiero po 15 minutach gry za sprawą Jakuba Chłopka, który świetnie wyszedł na pozycję i wygrał pojedynkę 1vs1 z bramkarzem. Kolejne bramki  to uderzenia ze stałych fragmentów gry Oliwiera Ostrowskiego. W drugiej tercji dokonujemy 7 zmian i gra się wyrównuje. Była to bardzo chaotyczna w naszym wykonaniu cześć gry, gdzie goście mieli swoje szanse do zdobycia bramki i jedną z nich wykorzystali. Trzecia tercja meczu to nasza dominacja choć po błędzie naszego  bramkarza goście strzelają bramkę kontaktowa. Z minuty na minutę dochodziliśmy do coraz groźniejszych sytuacji pod bramką  przeciwnika i fantastycznym uderzeniem  Adama Kaczmarczyka podwyższamy prowadzenie. Po składnej akcji w pole karne  dośrodkowuje  Nikodem Nowak następnie Marcel Frankowicz po uderzeniu głową ustala wynik meczu.

Facebook