Młodzik Starszy 2013 z 2. miejscem w turnieju FCC

W dniach 7-8 lutego 2026 r. w Wiśniowej Górze zespół rocznika 2013 (grupa złota) wziął udział w turnieju FCC, kończąc rywalizację na drugim miejscu.

KKP Korona mierzyła się z zespołami: RAP Radomsko, AGAPE Warszawa, Andrespolia Wiśniowa Góra, FC Lesznowola, RKS Radomsko oraz Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Bramki dla KKP zdobywali: Kaleta, Gonciarz, Matys, Skorupa, Ludwinek, Turek, Napora, Majcherczyk, Grela.

Król strzelców turnieju: Piotr Turek.

W turnieju wystąpili: Czarnecki Michał, Frejlich Antoni, Gonciarz Tomasz, Grela Krzysztof, Kaleta Kacper, Kępa Piotr, Kleszowski Cyprian, Korski Jacek, Ludwinek Krzysztof, Majcherczyk Szymon, Matys Tomasz, Napora Leon, Skorupa Filip, Socha Filip, Turek Piotr.

Trenerzy Karol Nieszporek i Paweł Mech:
„To był dobry turniej w naszym wykonaniu, jednak pozostaje niedosyt, ponieważ chcieliśmy go wygrać. Sporo rozegranych minut, dobra realizacja założeń, dobra organizacja gry, wysoka jakość indywidualna oraz kilka błędów – tak można podsumować te dwa dni w naszym wykonaniu. Dziękujemy wszystkim ekipom za rywalizację.”

Gratulujemy drużynie bardzo dobrej postawy i kolejnego udanego występu turniejowego.

Facebook