To był niezły początek naszych młodzików. Jednak nie wszystkie nasze drużyny wystartowały w ten weekend. Z niecierpliwością czekamy na kolejne występy.

Świętokrzyska Liga Młodzika Starszego

KKP Korona II 0–1 Baszta Rytwiany

KKP Korona II: Kukla, Gębski, Dzigman, Latała, Dudek, Czekaj, Domagała, Grad, Kózka, Glibowski, Raczyński, Mikina

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Nie było to udane spotkanie w naszym wykonaniu. Od początku brakowało nam odpowiedniego nastawienia i zdecydowanych działań w fazie obrony. Dopiero po straconej bramce jakość naszej gry się poprawiła jednak mimo klarownych sytuacji nie byliśmy w stanie odwrócić losów meczu. Jest do dla nas przykład, że do każdego spotkania musimy podchodzić w pełni zaangażowani i skoncentrowani.

Świętokrzyska Liga Młodzika Młodszego

KKP Korona I 1–0 PAS Skarżysko

Bramka: Kowalewski

KKP Korona Kielce: Kukla, Paluch, Kruk, Orłowicz, Bębenek, Tomaszewski, Nowacki, Wira, Majcherczyk, Kowalewski, Zajęcki, Szymoniak, Gil

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny. Cieszą nas indywidualne działania chłopców w fazie ataku  i obrony, a także ilość stoczonych i wygranych pojedynków 1×1. Jesteśmy zadowoleni  ze zwycięstwa, a jeszcze bardziej z jakości gry naszego zespołu i gratulujemy chłopcom zasłużonych trzech punktów.

Mecz na tygodniu:

Czarni Połaniec 0-7 KKP Korona

Bramki: Majcherczyk x3, Gil, Kruk, Bębenek, Zajęcki

Czarni Połaniec – KKP Korona

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego gr. 1

KKP Korona 10–0 Orlęta Kielce

Bramki:  4x Piróg Kamil, 2x Kowalski Antoni, 2x Gawlik Leon, 1x Sobczyński Jakub, 1x Paluch Paweł

KKP Korona: Piróg, Paluch, Półtorak, Sobczyński, Straszewski, Widłak, Wielgo, Banasik, Branewicz, Detka, Gawlik, Iwan, Kowalski, Kułaga, Kierzkowski.

Trener Michał Kulik i Bartosz Lewandowski: W sobotę rozegraliśmy nasz pierwszy mecz ligowy w tym sezonie. Do spotkania z Orlętami przystąpiliśmy z ogromnym zaangażowaniem i skupieniem. Od samego początku chłopcy realizowali założenia przedmeczowe co przekładało się na składne akcje oraz wiele stworzonych sytuacji z bramkowych. Po kilku stworzonych sytuacjach zdobywamy bramkę która wpłynęła na większy spokój w naszej grze. Z biegiem czasu zaczynamy coraz bardziej dominować nad przeciwnikiem i na przerwę schodzimy z prowadzeniem 4:0. Druga połowa to już całkowita dominacja naszego zespołu. Wysoki pressing, szybki doskok do przeciwnika, dobra organizacja gry wpływają na mnóstwo sytuacji bramkowych które tworzymy, które przekładają się na zdobyte gole. Jako Trenerzy jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy chłopaków w tym meczu. Bardzo dobra organizacja gry i skupienie od pierwszej do ostatniej minuty meczu spowodowały, że mecz kończymy bez straconej bramki. Przed nami jeszcze wiele meczy do rozegrania w rundzie jesiennej i już z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania.