To już niemal tradycja, że po każdym weekendzie jesteśmy „zmuszeni” do chwalenia naszych młodzików młodszych. Prawda jest jednak taka, że bardzo nas to cieszy i nie mamy nic przeciwko aby tak wysoka forma utrzymała się do końca sezonu.

Świętokrzyska Liga Młodzika Młodszego

KKP Korona I 2-0 Juventa Starachowice

Bramki: Glibowski, samobójcza.

KKP Korona: Kukla, Paluch, Bębenek, Nowacki, Wira, Zajęcki, Gil, Kuziel, Glibowski, Tomaszewski, Orłowicz, Majcherczyk, Raczyński, Kowalewski.

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Dobry mecze w wykonaniu naszego zespołu. Chłopcy od początku spotkań narzucili swój styl gry, często atakując bramkę przeciwnika. Jesteśmy zadowoleni z odpowiedniego nastawienia naszych zawodników dzięki któremu kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Gratulujemy chłopcom dobrego występu.

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego GR 1

Łysica Bodzentyn 0–7 KKP Korona II

Bramki:  2x Barański Adam, Paluch Paweł, Szymoniak Jakub, Sobczyński Jakub, Skotnicki Maciej, Kowalski Antoni

KKP Korona: Półtorak, Banasik, Sobczyński, Kowalski, Kierzkowski, Paluch, Wielgo, Kułaga, Gawlik, Dzierżak, Branewicz, Szymoniak, Piróg, Skotnicki, Straszewski, Widłak, Barański,

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: W niedzielę udaliśmy się na wyjazd do Bodzentyna na spotkanie z Łysicą. Był to dobry mecz w naszym wykonaniu. Od samego początku spychamy rywala do mocnej obrony. Tworzymy wiele składnych akcji, ale brakuje koncentracji pod bramką przeciwnika i lepszej finalizacji. Na przerwę schodzimy z wynikiem 2:0. Po przerwie nasza gra wygląda lepiej, szybkie przejścia z fazy bronienia do atakowania skutkują wieloma akcjami pod bramką przeciwnika. Dodatkowo coraz lepiej funkcjonujemy przy naszych stałych fragmentach gry.  Mecz kończymy kolejną wygraną oraz bez straconej bramki.

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego GR 2

KKP Korona III 3–1 FKS Łazy Starachowice

Bramki:  Żesławski Oliwier, Kozera Tomasz, Józefik Adam

KKP Korona: Wicha, Ocetek, Szostak, Cichecki, Zbróg, Kozera, Widliński, Szustak, Żesławski, Cisak, Cielibała, Kowalik, Szymoniak, Gałat, Plech, Baran, Józefik.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: W sobotę przystępujemy do meczu z drużyną FKS Łazy Starachowice. Staramy się od pierwszej minuty przejąć kontrolę oraz mądrze grać piłką. Tworzymy wiele akcji, lecz brakuje ostatniego zagrania, które dałoby nam prowadzenie. Po jednym z prostopadłych podań w końcu zdobywamy bramkę, niestety chwilę później tracimy gola po wybiciu piłki przez zawodnika drużyny przeciwnej. Jest to już kolejna sytuacja w tej rundzie gdzie poprzez wybicie piłki, źle ustawiamy się linią obrony i tracimy bramki w dokładnie taki sam sposób. Musimy uczulić naszych zawodników aby odpowiednio ustawiać się i asekurować przez cały mecz by unikać straty tego typu goli.  Po straconej bramce szybko odpowiadamy trafieniem bezpośrednio z rzutu wolnego. Po przerwie nasza gra ulega poprawie. To my dominujemy na boisku , stwarzamy sobie wiele sytuacji bramkowych z czego jedną z nich zamieniamy na bramkę. Dodatkowo w 2 połowie, gramy mądrze również w obronie przez co nie dopuszczamy przeciwnika do jakiegokolwiek zagrożenia naszej  bramki. Cieszy postawa każdego z chłopców dziś na boisku. Czekamy na kolejny mecz, który rozegramy już w najbliższy wtorek.